Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmúltak a tüneteim, baj lehet?

Elmúltak a tüneteim, baj lehet?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 7 hetes, múlt hét elején jelentkezett hányinger, mellfeszülés ami tegnap teljesen megszűnt. Egyedül a hasszúrkálás maradt meg, illetve most jelentkezett derékfájás és oldalba szúrás.. Nagyon aggódom hogy baj lehet, orvoshoz hétfőre van időpontom, nem tudom amit érzek normális-e :(

Szerintetek?



2018. ápr. 3. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Szia ha nem vérzel, illetve nincsennek görcseid, akkor megnyugodhatsz, nincs semmi baj. Én is így voltam, nekem is egyik napról a másikra elmúltak a tünetek, makd vissza jött két hétre rá.
2018. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszajön majd, ne aggódj, ez ilyen, jönnek-mennek a tünetek.
2018. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Görcsölés, vérzés nincs szerencsére, csak az érzés hogy mindjárt megjön.

Szedek magnéziumot rá, remélhetőleg ez segít.


Sajnos már volt egy spontán vetélésem 5 hetesen, ezért parázok ennyire.:(

2018. ápr. 3. 09:49
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Első helytelent ír. A missed ab esetén nincs vérzés, görcsök sem feltétlen. Csak az uh mondja meg hogy nem él már a magzat.

De ettől függetlenül a tünetek ilyen korai terhességnél jönnek-mennek, ne aggódj. Baj akkor lehet, ha egyik napról masikra az ÖSSZES tünet elmúlik. De még az sem feltétlen jelent magzatelhalást.

2018. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak van maximálisan igaza sajnos! Nálam bajt jelentett. Aznap csak gyanus volt, következő nap már zavaró, 3.nap orvosnál voltam, és közölte a rossz hírt... Nem véreztem, nem görcsöltem még 1hét múlva sem, missed ab lett belőle.

1tünetmentes nap még nem feltétlen baj, de 2-3már nagyon gyanus.

2018. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsö, nem biztos, hogy jó ötlet másokat paráztatni, oké, hogy veled így volt, nálam több napig is abamaradtak a tünetek, kb. kéthetente fordult ez elő, amúgy végig hánytam a szülésig, nem volt semmi baj szerencsére, szóval nem gyanús ha pár napig abbamaradnak a tünetek, feleslegesen rettegtem anno, ahelyett, hogy kiélveztem volna a hányásmentes időszakokat.
2018. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
6-os, ez nem paráztatás, őszinte válaszokat kért, nem félrevezetést. Az "amíg nem vérzel nincs baj" konkrétan félreinformálás, az oldal lényege pedig az, hogy legjobb tudásod szerint adj pontos információt. Nem mindig a struccpolitika a hasznos, nyilván aki itt kerdez az nem csak buksisimit vár hanem képben szeretne lenni, mik a lehetőségek. A buksi-és léleksimi a barátnőktől és férjtől esik jól, de ha kérdezek valamit mert tudni akarom a lehetőségeket, nem hazugságokat akarok olvasni!
2018. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Már miért lenne paráztatás?! Ha nekem van mellfájdalmam, hányingerem, esetleg hányok is, meg állandóan álmos vagyok, és ezekből az ÖSSZES ELMÚLIK EGYSZERRE,(ugyanis erre utaltam azzal, hogy az előttem lévőnek igaza van, majd tovább fejtegettem a gondolatmenetemet) az gyanus az első napon. A másodikon, ha még mindig egy hangyányi tünet sem jön vissza abból ami eddig megvolt, az már aggasztó. A harmadik napon pedg igenis megér egy (felesleges?) kör orvost! A kórházban ugyanezt mondják el az orvosok, hogy ha az összes eddgi tüneted egyszerre eltűnik, és semmi nem jön vissza, akkor menj be, mengéznek!

Nyilván nálam is volt mikor nem hánytam (másik terhesség) 1-2 napot, de nem paráztam, mert valami tünetem mindig volt. 🤔

És, az előttem íronak megint igaza van XD.

2018. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a tájékoztatást:)

Az a helyzet hogy tényleg össze vagyok zavarodva ezen a téren, ugyanis ez a szokásos mellfeszülés, érintésre érzékenység, hányinger-émelygés elmúlt, tegnap már így ébredtem

Viszont most megint jelentkezett valami émelygés szerű illetve a mindjárt megjön érzés is, csak ugye akkor is émelygek ha ideges vagyok :/

Nem tudom hogy teljesen elmúltak vagy megvan még a baba és csak enyhült..

2018. ápr. 3. 13:43
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
7 és 8 úgy tűnik nem volt egyértelmű az infó, nekem minden tünetem eltűnt több napra, nem is egyszer és nem volt baja a babának! Innentől kezdve igenis tök alaptalan paráztatás ez a hülyeség a tünetekkel kapcsolatban, semmit nem jelent ha eltűnnek! Jöhet a nulla nyugodtan, tök nem érdekel ha ilyen szövegértési képességekkel rendelkező nők nullázgatnak.
2018. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!