Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmúltak a tüneteim (mindjárt...

Elmúltak a tüneteim (mindjárt megjön érzés), nem érzek semmit, nem fájnak a melleim, csak hőemelkedés van, lehet ebből még terhesség? 24 cn (többi lent)

Figyelt kérdés
6-7 dpo óta éreztem 1-2 napig erősebben aztán gyengébben a mensi előttihez hasonló görcsöket a méhemben és szúrásokat az egyik pf táján, illetve erős fáradtságot, folyton elaludtam, és volt, h olyan légszomjam lett, h azt hittem nem kapok elég levegőt, aztán mindez most elmúlt, csak a hőemelkedés maradt (igaz mára az is esett 2tizedett 37ről 36,8ra, de mondjuk korábban is mértem órákkal mint szoktam, mert hajnalban felébredtem) Amit még egyáltalán nem értek, h mensi előtt is legkésőbb 21cn-tól nagyon szoktak fájni a melleim, főleg oldalt és nem lehet hozzáérni se, most meg semmit nem érzek, akárhogy nyomkodom. Nem is nőttek meg. Egyszerűen semmi. (néha azért fájogst a méhemnél, de sokkal enyhébb) Akkor most mi lehet?? Vkinek volt már hasonló TAPASZTALAT? légyszi a kioktató, bántó és megszégyenítő kommentektől kíméljetek, olyanoktól várom a választ, akik találkoztak már hasonló érzetekkel és elmesélik, hogy végződött náluk. Nagyon köszönöm annak, aki tud segíteni!

#terhesség #hőemelkedés #elmúltak a tünetek #mindjrt megjön érzés elmúlt #mellek nem érzékenyek #nem fájnak a mellek #24. ciklusnap
2016. okt. 17. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

24 cn-en hát persze hogy lehet.


Nekem az a tapasztalatom, hogy ha az ember nagyon vágyik már a babára, akkor elképesztően figyeli a teste jelzéseit, és pszichésen is képes mindent produkálni. (Nekem legalábbis sikerült. :)


4. babámat várom, és volt, amikor már a nem várt előtt jöttek tünetek, és volt, amikor nem.

Ez nem kiszámítható, a terhességek sem egyformák.


Még pár nap és kiderül, szurkolok NEked!

2016. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, persze, tudom, hogy "csak" pár nap és kiderül, igazából azért nem mindegy csak ez a pár nap, mert talán annak is szerepe van benne h sikerül-e, h fejben mi játszódik le az emberben. Nem tudom, mert még nem voltam terhes, így csak arról van tapasztalatom milyen mikor nem sikerül, neked a 4 terhesség közül mindnél érezted a tüneteket a mensi kimaradásig végig? Vagy volt ilyen, mint nekem, hogy egyszercsak elmúltak és mégis ott volt a baba? Igazából ez érdekelne, h ez egyáltalán lehetséges-e? És még az is, h a mellfájás elmaradása mitől lehet? Azt gondolnám, mivel mensikor mindig szokott lenni, terhesen meg pláne kéne legyen, így most végképp nem tudom mi lehet, h nincs...
2016. okt. 17. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a negyedik babára voltam igazán "rágörcsölve", a többi összejött hamar.

És utólag jöttem akkor is csak rá, hogy "jé, nem fájt a derekam napokkal előtt, pedig szokott..."

Melltünetem nekem sosem volt igazán pms-nek sem, ezért arról nem tudok nyilatkozni.


A többi terhességnél pár dolog már a vérzés kimaradása előtt jelentkezett. A szagérzékenység, az émelygés, és ami nálam jellemző kora terhesen, hogy napi 3 liter vizet kívánok inni (januárban is ez volt), de ez teljesen egyéni szerintem.


Abban nem hiszek, hogy gondolati síkon "lehetne elvetélni". Ha egy baba egészséges, és az anya teste is rendben, akkor az szépen megmarad, ha várják, ha nem.

De lehet hogy leegyszerűsítem a dolgokat, nem tudom.

2016. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazad lehet, vsz én már túlbonyolítom, meg lehetséges, h túl is misztifikálom a teherbeesést, mert nekem eddig annyira elérhetetlen csodának tűnt. Vmiért most (talán másodszor életemben) tudom igazából elképzelni, h talán sikerülhetett... hát majd meglátjuk, köszi a bíztatást és hogy megosztod a tapasztalataid! És gratulálok Neked, 4 gyerek, ez nem semmi, manapság olyan kevesen vállalják be, ez szuper! Hányadik hónapban vagy most? (amúgy azt kell mondjam most is érzem a méhemben azt a feszülést, mint mensi előtt, ez az egy érzés szinte állandó pé (tüszőrepesztő szuri) óta..ez legalább bíztató:)
2016. okt. 17. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne figyelgesd Ennyire magad mert meg fogsz bolondulni.
2016. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, azt hiszem már meg is bolondultam :))) azért köszi!
2016. okt. 17. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ebből kiderülhetne barmi is :) sajnos hiába figyelgeted magad, barmi lehet a vege. Tudom, milyen ez... en is ugyanezt csináltam :D 15 hónapos a kislányom, de még mindig neha előjön az az érzés, hogy alig hiszem el, hogy ez a csoda velem is megtörténhetett! Hidd el, veled is meg fog! Remelem par nap múlva jo híreket olvashatunk :) mindenképp írj majd, mi újság veled! Addig is: nyugalom! (Tudom-tudom... könnyű mondani ;) )
2016. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jaj, annyira kedves vagy, olyan jó, h így ismeretlenül is tudunk segíteni egymásnak mi nők, néha annyira hülyének tudja érezni magát az ember attól, h ilyesmin izgul, és olyan jól esik, h van aki megérti és nem néz teljesen hülyének.. Nagyon szépen köszönöm! És igyekszem nagyon elterelni a figyelmem, csak ráadásul munkahely váltásban vagyok, túl sok a szabadidőm is, így nehéz kicsit.. de semmi sincs véletlen, majd kierül miért kellett így lennie :)
2016. okt. 17. 15:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is éreztem tüneteket a mensi ideje előtt. Szagérzékenység, fáradtság, pisilés.

Szerintem az jó jel, ha most más, mint egy nem sikeres ciklusban szokott lenni. Persze, benne van a pakliban, hogy csak nagyon szeretnél érezni valamit, azért érzel.

Drukkolok!

Szintén negyedik babát várom, 19 hetes vagyok.

2016. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azta, de jó neked is !!! szuperek vagytok, és bátrak, h be meritek vállalni, szerintem nagyon komoly dolog már 3 gyerek is, bár az vmiért egyre divatosabb szám, ahogy látom ismerősöknél, barátoknál, de 4 egész más. Nagyon becsülök mindenkit, aki ennek szenteli magát, le a kalappal előttetek! Vagy ez is olyan, mint minden jó dolog, h csak rá kell érezni az ízére és aztán már nem bírod abbahagyni? :) remélem.. köszi a biztató szavakat, most megint feléledt bennem a remény, közben olyan álmosság van rajtam, h majdnem leesik a fejem.. (csak nálam ez azért nehezen besorolható "tünet?" mert alapból extra alacsony a vérnyomásom, vérszegény és pm alulműködéses vok, ráadásul evés után mindig "kaja kómába esem", szóval ettől is lehet, de most nem akarok kvzni, mert úgy tudom az árt a beágyazódásnak. hát ilyen kis hülyeségek vannak, reméljük nem hiába..
2016. okt. 17. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!