Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki tud mondani példát...

Valaki aki tud mondani példát arra hogy 42 évesen lehet teherbe esni és ismer is ilyen hölgyet, öntene belém lelket?

Figyelt kérdés
43 éves leszek idén még nincsen baba,de tavaj volt egy terhességem de sajnos elment..szóval van esély,de csak nem akar újra össze jönni... ha van olyan ismerősöd aki ilyen életkorral TERKÉSZETESEN teherbe tudott esni kérlek oszd meg velem.. Köszönöm!

2018. ápr. 4. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 hollófernyiges ***** válasza:
60%
Én ismerek olyat, aki 43 évesen kihordta a babát, de az lombik volt.
2018. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van kettő is. Az egyik simán végig vitte a terhességet,egészséges babát szült a 40.héten. A másik magas vérnyomás miatt kórházba került 7 hónapos terhesen sürgősségi császározták. A baba közel 1másfél kiló lehetett. Közel két hónapig volt kórházba. Először inkubátorba. A gyermek egészséges most már négy éves,viszont az anyuka a császárt követő másfél hónapon belül meghalt sajnos. Valamilyen fertőzést kapott.
2018. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
72%
Egy ismerősöm 42 évesen első próbálkozás után várandós lett és egészséges babája született!
2018. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
50%

Anyukám. :)

Én most 20 vagyok, ő 62. Amíg más az érettségire készült, én a kórházat jártam.

Tavaly kiderült, hogy Alzheimere van. Egész napos felügyeletre szorul. Úgyhogy nem tudok se továbbtanulni, se dolgozni. Verekedni kell vele, ha meg akarom fürdetni. Néha nem ismer fel. Karmol. Leköp. Elmond mindennek.

A fiatalságom azzal telik, hogy ápolom, és várom, hogy meghaljon. Most a nyugdíjából és az ápolási pénzből élünk. Ha ezt életnek lehet nevezni.

De a lényeg: sikerült 42 évesen teherbe esnie természetes úton! Pedig akkor se volt teljesen rendben az egészsége.


Sok sikert!


Tudom, te makkegészséges és fiatalos vagy. Biztos azért nem esel teherbe.

2018. ápr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
76%
Legjobb barátnőm 41 múlt. Most esett teherbe természetes úton kB 4 hónap után. Javasoltam neki ovu tesztet.Az első tesztelős hónapjában sikerült. 8 hetes de második gyerkőc lesz
2018. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
56%
4es.Szerintem te már ezt leírtad máskor is... akkor is lehurrogtak téged. Ez akkor is előfordulhatott volna ha fiatalon szül. Ez nem ezért történt. Szemét alak lehetsz , ha várod az édesanyàd halálát. Neki köszönhető a szaros kis életed. Ő ápolt, szeretett és óvott téged.
2018. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
79%

2-es!

Tudom hogy ez igaz, és hogy szomorú, és sajnálom is, hogy ez történt.

Tudom, hogy a válaszoddal csak a kérdezőnek akartad bemutatni, hogy van ilyen is-olyan is.

De szerintem a kérdező pont azt szeretné, hogy bíztassuk, pozitív energiát árasszunk, nem pedig a halálos esetekről beszéljünk, mert arról sajnos valószínűleg tud.

Komolyan, őszintén sajnálom, amit leírtál, de egy kicsit erős volt.

2018. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
43%

Volt osztálytársam anyukája már akkor is ősz volt amikor általánosba jártunk (50 fele járt). Elballagtunk, találkoztam vele pár évvel később az érettségi előtt amikor szomorúan mesélte, hogy az előző karácsonyt már az anyukája nélkül töltötte a család. Még 20 éves se volt...

Felelőtlennek és önzőnek gondolom azt akinek ilyenkor jut eszébe gyereket vállalni akármennyire is van ez kitolódva a mai világban.

Vegyél inkább kutyát vagy macskát... Ja, meg tanulj meg helyesen írni, azért az már illik 43 évesen. "Tavaj", úristen hát ez rendesen fájdalmas...

2018. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
73%
Én 40 vagyok és úgy döntöttem már nem lesz gyerek, mert biológiailag nem egészseges már. Sajnos nekem a párkapcsolat hianya miatt alakult így. Mikor megfelelő párom volt.nem volt anyagi háttér. Mire lett addigra nem volt olyan pár akivel el.tudtam volna képzelni. Még ha úgy alakul 45 éves korig gondolkozom az örökbe fogadáson vagy a nevelőszülőségen. De sokan szülnek ennyi idősen. Lásd. Jakuptsek Gabriella, Fehér Anna stb. Nem lehetetlen. És nem mindenki lesz beteg beteg idősebb korára....senki nem tudja megjósolni a.sorsát van aki 95 évig el van aki 30ig. Ha ez a nagy vágyad akkor sok sikert kívánok a projekthez. De azt.tudd, hkgy a fogamzóképesség 30 fölött egyre jobban csökken. Ha nem jön össze fél éven belül talán érdemesebb a.lombikkal próbálkozni.
2018. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

Kedves minden építő jellegű kommentált,segítő szándékú jó ember! De jó! Ohh..nagyon kedvesek vagytok,egy kicsit kezd vissza jönni az életkedvem ;).. Hát igen, ezek szerint van rá esély, és én azt gondolom,hogy ennek a korú kismamaságnak is meg van a szépsége és érdekessége :) Ovuláiós tesztet igen fogok venni, bár eddig azért nem vettem, mert eléggé aktív a szexuális életünk és én arra gondoltam hogy talán az nem lehet olyan nagy gond. MERT abból indulok ki hogy a spermák életnek a petevezetékben 3 napig is...Vagy ennyire fontos az időzítettség?? Lehet hogy tévedésben vagyok ezzel kapcsolatban??


Negyedik válaszoló! Szégyelld el magad, egy iszonyatosan bunkó,faragatlan, hálátlan emberszabású majom vagy..sajnálom édesanyádat, amiért ilyen szart szült, mint te...de ne aggódj..neked is lesz gyereked majd vissza kapod.. Uhh..hogy én konkrétan mennyire utálom az ilyen bunkó embereket el nem tudom mondani...uhh

2018. ápr. 4. 16:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!