Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól még hogy nem ábrázolódik...

Attól még hogy nem ábrázolódik a terhesség az UH-n - nem várt után 5 nappal - még lehet hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Ahogy megtudta az orvosom, hogy pozitív lett a tesztem rögtön behívott hogy megnézzen. A leleten a következő szerepel:

TVS.: az ut.: 8,4 x 4 x 5,1cm, endom: 1cm, jobb ov.: 3,1 x 2,3cm - benne sárgatest, bal ov.: 1,8 x 1,1cm, Douglasban foly. nem látható. Terhesség nem ábr.

R.: 2 hét múlva Uh. kontroll


Ebből ami világos kb annyi, hogy 2 hét múlva vissza kell menni, de a lelet többi része nem sokat mond. Esetleg valaki többet ki tud olvasni belőle?


2018. ápr. 4. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tesztet mikor csináltad?
2018. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A vizsgálat előtt 4 ill. 3 nappal előtte, valamint csináltam a vizsgálat napján is, és folyamatosan erősödtek a csíkok. A vizsgálat napján már a kontroll csíkkal egyező erősségű eredményt kaptam.
2018. ápr. 4. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszt,akkor nem lehet gond,ne aggódj.

Még nagyon pici az embrió,azért nem látszik.

2018. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az endometrium 1 cm?
2018. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Remélem azért nem látta, mert még pici és nem látta. ;)

Kedves Utolsó válaszoló! Igen, 1cm szerepel a leleten. Kevésnek vagy soknak tűnik?

2018. ápr. 4. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik az az 1 cm.


"Az endometrium mérete terhesség alatt:


Miután a magzati tojást felerősítettük,Az endometrium tovább fejlődik. A terhesség első napjaiban az endometrium normális mérete 9-15 mm. Mire az ultrahang meg tudja különböztetni a magzati tojást, az endometrium mérete eléri a 2 cm-t."


"A terhesség kezdetére, az endometrium vastagsága nem lehet kevesebb, mint 7 mm."

2018. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen korai terhesség még nem látszódik az ultrahangon.

A többi a méhed, petefészkeid mérete.

2018. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, mivel még 5 hetes terhes sem vagy. 5 hetes terhesség nem látszik az ultrahangon, még petezsákot is jellemzően csak az 5. hét végén látunk, embriót meg 6. hét előtt nem nagyon.


Igazából nem is értem, mi a francnak hívott be az orvosod, halálosan felesleges volt, és ezt gondolom ő is tudja.


Ha pozitív a teszted, akkor terhes vagy.

2018. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ooo hát egyszerű, csak nagyon korán mentél! :)))
2018. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért hívott ilyen hamar a doki? Túl korai volt. Ha csak nincs komoly egészségügyi oka felesleges ilyen korán menni.

Nekünk később fogant a baba, menzesz szerint 6+4hetesen mentem. Még csak petezsák és szikhólyag volt. 2 héttel később 8+4 helyett 7+6 volt méret alapján.

Nyugi, csak korán voltál!

Amúgy az első a méh, a második a méhnyálkahártya, a harmadik-negyedik a petefészkek mérete.

2018. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!