Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól még hogy nem ábrázolódik...

Attól még hogy nem ábrázolódik a terhesség az UH-n - nem várt után 5 nappal - még lehet hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Ahogy megtudta az orvosom, hogy pozitív lett a tesztem rögtön behívott hogy megnézzen. A leleten a következő szerepel:

TVS.: az ut.: 8,4 x 4 x 5,1cm, endom: 1cm, jobb ov.: 3,1 x 2,3cm - benne sárgatest, bal ov.: 1,8 x 1,1cm, Douglasban foly. nem látható. Terhesség nem ábr.

R.: 2 hét múlva Uh. kontroll


Ebből ami világos kb annyi, hogy 2 hét múlva vissza kell menni, de a lelet többi része nem sokat mond. Esetleg valaki többet ki tud olvasni belőle?


2018. ápr. 4. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy kb. 30 nposak voltak a ciklusaim, 24. napon voltunk együtt (csak akkor abban a hónapban). Egy héttel később már vártam a vérzést, de nem jött. Pár nappal később nagyon halvány pozitív lett a teszt (azért halvány, mert ugye még nem telt el két hét a fogantatás óta). Már egy hete késett, mikor orvoshoz mentem, de akkor még SEMMI nem látszott. 2 héttel később már látszott az embrió. (Talán szívhangja is volt, arra már nem emlékszem.) Ugye elvileg 5 hetes voltam az első vizsgálatkor, gyakorlatilag viszont sokkal fiatalabb volt. Lehet, hogy nálatok is később fogant, nem pont a 14. napon.


A leletből amit értek: Először írja az uterus, azaz a méhed méretét.

Endom.=méh nyálkahártya

Jobb petefészek mérete, amiben sárgatest van, tehát történ ovuláció ebben a petefészekben

2018. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!