Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt vkinek hogy Clostitól...

Volt vkinek hogy Clostitól csak késöbb volt peteérése?

Figyelt kérdés
Menzeszem nem volt már lassan 1 éve, és most Clostit szedtem. Ma 10.nap voltam UH-n de nem látott semmit a doki,visszahivott még pár nap múlva, mondván hogy ilyen hosszú ciklusnál még beindulhat..De én kétlem...Mert akkor is már pár mm-nek kellene lenni nem??IR-es vagyok egyebkent. nemrég derult ki, viszont nem kaptam gyogyszert ra, mert cukororvos szerinte elég e gyenlore a diéta...
2018. ápr. 6. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki?
2018. ápr. 6. 10:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első clostys ciklusban a 15., a másodikban 16. napon volt peteérésem. Én a menstruáció 3. napjától szedtem 2x1-et, nincs PCOS, sem IR-em, csak peteérés támogatására kaptam.

Semmi tüszőt nem látott? Pedig már kéne, hogy legyen, még akkor is, ha kisebbek... mikor kell visszamenned?

Azért szorítok! :)

2018. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem látott semmit sem..kedden és pénteken kell menem ha akkor sem lesz semmi akkor ez eluszott.orvos azt mondta higy ilyen nagyon hosszu ciklusnal lehet hogy késobb indul be...ezért mondta hogy max 1 hét múlva lennie kéne vminek
2018. ápr. 6. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!