Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja voltunk együtt a...

8 napja voltunk együtt a párommal, rá pár napra volt peteèrèsem. Tudom, hogy nagyon korai, de volt aki már ennyi idő után èrezte, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Az eszemmel tudom, hogy mèg nagyon korai bármilyen tünet, de közben görcsöl a hasam, fáj a mellbimbóm ès olyan èrzès, mintha meg akarna jönni. Előző terhessègnèl nem volt ilyen ès máskor sem tapasztaltam ehhez hasonlót.

2018. ápr. 6. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Az égvilágon semmit nem érezhetsz még.
2018. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nagyjából 5-6 napja fogant a baba,ha megfogant?

Kizárt,hogy bármi tünetet produkálj,gyakorlatilag mostanában ért el még csak a méhig a zigóta.:)

De azért szorítok,hogy nagyjából 1 hét múlva pozitívat tesztelj!:)

2018. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyolc nap után még nem vagy terhes, ezért nem érezhetsz semmit.
2018. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azt érzed, hogy meg fog jönni.
2018. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22-èn kellene megjönnie, ma teszteltem egy nagyon halvány pozitívat.
2018. ápr. 19. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja volt tüszőrepedésem, és hüvelybe szurkáló érzésem volt ma többször is, és jók a fogaim, de olyan furcsán érzem őket, nem fáj, mintha az összes érzékeny lenne. :) Sikerült ? Minden rendben van nálatok?
2018. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!