Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb egy hónapja hagytam abba...

Bárányka25 kérdése:

Kb egy hónapja hagytam abba fogit, azóta párszor voltunk együtt a párommal, tnap kellett volna megjönnie, de semmi csak fehèr krèmes folyás, lehetek szerintet lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Pár nap múlva csinálj egy tesztet,aztán kiderül.
2018. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,majd csinálok remèlem poztîv lesz.
2018. márc. 30. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
En decemberbe hagytam abba azota probalkozunk. Gyogyszer abbahagyasa utan nem fog megjonni pont 28 napra. Nekem 45 napra jott meg mai napig. Kb 10ezer ftot koltottem tesztekre mikor kesett ugye a 28 naphoz viszonyítva mind negativ :(
2018. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet tudni. Nekem gyógyszer után már a normális menstruációm nem jött meg, mert rögtön terhes lettem. Szerintem ha az alap ciklushosszt vesszük figyelembe, mondjuk 28 napot akkor én 35.napnál előbb nem tesztelnék, ahogy nem is teszteltem:).
2018. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jövőhèten tesztelek aztán majd meglátjuk.addig is remènykedem.
2018. márc. 30. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban nekem is késett pár napot, és fehér krémes folyásom is volt, de aztán megjött. De ez csak az én tapasztalatom, te ettől még lehetsz terhes.
2018. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Fogi.. 😱... Kiégtem.. milyen becézés jön még??...

Lehetsz terhes, sőt azt mondják a "fogi" abbshagyása után közvetlenül könnyebb teherbe esni.

2018. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma teszteltem és pozitîv lett.
2018. ápr. 3. 08:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Igaz csak halványan de ott a második xsík😊
2018. ápr. 3. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!