Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még pozitív?...

Szerintetek lehet még pozitív? (Lent)

Figyelt kérdés

30-tól vagyunk együtt a párommal védekezés nélkül,az utolsó menstruaciom 13-án volt. Átlagosan 30-32 naposak a ciklusaim. Reggel első vizeletből csináltam egy 6 nappal menzesz előtt is használható tesztet,negatív lett.

Szerintetek lehet még pozitív vagy oda a remény?



2018. ápr. 7. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Korán teszteltél.

Még ha terhes is vagy nem mutatja ki a teszt.

Ha késik akkor tesztelj.

2018. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Baromi korán teszteltél.

Legkorábban akkor tesztelj, ha nem jött meg a vérzésed. De az a biztos, ha már napok óta késik. Ha már napok óta késik és negatív, akkor tuti nem vagy terhes.

Én 24-25 napos ciklusok mellett a 31. napon teszteltem először. Tök egyértelmű pozitív volt!

2018. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért is fontos lenne tudnom,mert szombaton vizsgazom,és utána mennénk ünnepelni este es nem tudom merjek e inni:(
2018. ápr. 7. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szombaton tesztelsz.negatív és ihatsz is. Amíg negatív a teszt addig annyira korai lenne,hogy nem ártassz a babanak. Éld az életed mert a baba azért nem jön olyan könnyen ám 😊
2018. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is lennél akkorsem fog ártani a babának hisz gondolj bele abba hogy van aki 2-3hónaposan tudja meg hogy terhes és előtte mindent megengedett magának. Én ugyan ez voltam. 8 hetes terhes voltam már mikor kiderült(mivel a mestruációm normálisan megjött) addig dohányoztam minden nap és hétvégén buliztam. Amint kiderült automatikusan felhagytam mindennel. És egészséges kisfiam született
2018. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a szülinapomat mentem ünnepelni mikor még nem tudtam, hogy babánk lesz és ittam bort és néhány koktélt is. Majd rosszul lettem és hánytam. Pedig ez nem egy akkora mennyiség volt amit alapból ne birnék. Okos a szervezet és a babát védi, de azért ésszel! 😊
2018. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most megjött jóval előbb de kevesebb és furcsán faj a hasam,szóval nem tudom hova tenni ezt az egészet.
2018. ápr. 11. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Hamarabb volt a peteérésed, ez most egy ilyen ciklus. Lehet a stressz miatt is. Mióta próbálkoztok?
2018. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a hónap volt az első. 30. óta.
2018. ápr. 11. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor lazulj el.Ne görcsölj rá. Azért a baba nem jön mindig egyből. És ezzel nincs is baj.Jön amikor jönni szeretne 😊
2018. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!