Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt egy nappal a baratom...

Ovu előtt egy nappal a baratom elment pisilni és kb 2percig volt bennem és nem is ment el. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2nap múlva kéne megjönnie annyira féltem, hogy csináltam egy tesztet nem volt semmi amikor hazaértem volt egy halvány csík, de nem rózsaszín hanem halvány narancssárga csík.

2018. ápr. 5. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan kérdezem: mi történt, MIKOR (naptár szerint, dátumra), és mi a kérdés? Esküszön nem bírok ebből kihámozni semmit. Ezek a fajta kérdések manapság egy új szleng? Öreg vagyok 28évesen, hogy nem értem ezeket????

Ha leírod, nagyon szívesen segítek, de próbáld hosszabban, és tagolva.

2018. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És meg mosta még mellé a nemiszervét.
2018. ápr. 5. 20:14
 3/10 A kérdező kommentje:

Szóval ovulálás előtt egy nappal a barátommal lefeküdtünk használtunk gumit, de nem volt másik sajnos, de elment wc-re és megis mosta a nemiszervét, aztán csináltuk egy 2percig mert elkapott a hév de abba hagytuk, mert nem akartam 7.én kéne megjönnie,de annyira féltem, hogy tegnap teszteltem.

Negatív lett ugyan, de rá vagy 8órára ott volt egy halvány csík, tényleg baromi halvány volt és nem rózsaszín hanem narancssárga!

Holnap akarok újra tesztelni,kéne aggódnom?

2018. ápr. 5. 20:18
 4/10 A kérdező kommentje:
32-33napos szokott lenni a ciklusom és naptár szerint a 19.napon ovulálok és a 18.ba csináltuk így
2018. ápr. 5. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan az a teszt? Tegyél fel képet róla. Vagy a holnap reggeliről. Reggeli első pisiből csináld meg. Hát figyelj... elvileg ennyitől nehéz terhesnek lenni, de korántsem lehetetlen. Holnap reggel kiderül, most éjjel felesleges izgulnod ezen.
2018. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"de nem volt másik sajnos.."

Nem volt?Nem vett nektek senki sem?Hát milyen gonoszak ezek az emberek.Még arra sem figyelnek,hogy nektek mindig annyi gumit helyezzenek az éjjeliszekrényre,amennyire szükségetek lesz..

Beszarok..ha nincs több koton,akkor nem kell kefélni vagy elégedjetek meg a manuális,illetve orális kielégítéssel.Nem kell a problémát generálni.


Simán lehetsz terhes,egyébként.

A vizelet nem mossa ki 100%-ra a húgycsövet,ráadásul pont a legjobbkor időzítettetek,termékenység szempontjából.

Az is előfordulhat,hogy korán teszteltél.

Ha nem jönne meg időben,akkor tesztelj még egyet,aztán ha pozitív akkor készülj fel rá,hogy anya leszel vagy mész abortuszra.

2018. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, teszteltem reggeli pisiből és negatív lett, körülbelül eltelt félóra, azóta is negatívat mutat teljes mértékben!

Még ez lehet halvány csík?

2018. ápr. 6. 06:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen halvány csíkról beszélsz?Azt írtad hogy a ma reggeli első pisiből csináltad a tesztet és az negatív lett!

Vagy a másik tesztröl beszélsz?Az idon túli volt és simán lehet száradási csík!

Lehet 28 évesen én sem vagyok elég érett az ilyen kérdések értelmezéséhez....

2018. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hat en sirok😂😂😂


Nem igazan tudok tanacsot irni, mert nem ertem teljesen mit hova tett be, vett ki, mosott meg. De ahhoz kepest hogy nem vagytok gyerekteman, elegge vagod a peteereses dolgot, teszttel egyutt. En csak akkor neztem PE-t ha babara gyurtunk. 😂

2018. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, már 3napja késik, de görcsölök 2teszt is negatív, csak nem vagyok terhes
2018. ápr. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!