Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Lehetek terhes? 4honapja...

Sos! Lehetek terhes? 4honapja szültem hat hétre rá megjött először azota 1-2nap csuszásokkal rendszeresnek mondható de most késik 8napja.

Figyelt kérdés
2szer voltunk együtt egyszer ovszerrel (nem szakadt ki) legalábbis nem vettük észre utána sem es egyszer elkezdtük de csak pár másodpercre betette aztán ki mert "megzavartak"minket. Fogyizom de nem drasztikusan lehet bezavart vagy az hogy nagyon ki vagyok hogy késik? Nem szeretnék babát most szültem szinte. Ma veszek tesztet nem várok tovább...köszi ha irtok
2010. jún. 12. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
higgadj már le.
2010. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó válasz
2010. jún. 12. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
anyuka létedre tinilányként viselkedsz vagy még az vagy? kicsit betette és kivette, pont elég a terhességhez...
2010. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
előnedv...tudod
2010. jún. 12. 07:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak késik, de tesztelj mert csak így kaphatsz választ a kérdésedre.

A fogyókúra bezavarhatott a ciklusodba, és az is hogy most idegeskedsz késleltetheti még.

2010. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk mi 2-3-szor együtt voltunk hogy nem védekeztünk de már 10 hetes vagyok és a fiam pedig 7 hós.Úgyhogy mindennek meg van az esélye,de szerintem a fogyizás is bezavarhat.

Megcsináltad a tesztet?Majd írd meg mi lett az eredmény.

2010. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vettem tesztet és negativ lett de kettő van benne igy hétfőn reggeli vizeletből is megcsinálom ijra aztán ha az is negativ várok egy hetet aztán doki mert más is lehet...csodálkoznék ha "ennyitől"terhes lennék amit leirtam de hát meg van az esély és most nagyon nem szeretném.
2010. jún. 12. 18:51
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem az első negativ teszt annira lenyugtatott hogy megjött közben...köszönöm annak aki válaszolt az első kettőről inkább nem nyilatkozom:)
2010. jún. 15. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!