Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hólyaggyulladás? Kora terhessé...

Hólyaggyulladás? Kora terhességnél?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van mint mikor felfázok.fáj az alhasam.Ha iszok és vizeletet űrítek jobb egy picivel.

Voltam pénteken egy nőgyógyásznál ezzel a panasszal.Mondtam hogy néha nyílal a hüvelyembe is a fájdalom.

Mondtam férjemmel nem védekezünk 2.babát szeretnénk ha jönne...

Felfeküdtem egy nő doki volt örültem is hogy nem lesz annyira kellemetlen...

Erre bekent Betadine-nal és azt mondta hüvelygomba.

Mentem öltözni.és.diktálta az asszisztensnek:viszket ég csíp a betegnek...

Mire ki szóltam hogy egyáltalán nem mondtam ilyet.egyáltalán nem ég nem viszket.

Esetleg pirosnak is azért tünhetet picit mert előzte 3 órával borotválkoztam.

De még ezt is mondtam..erre felírt rgy hüvelykúpot gombára...ugy tett biztos nem merem mondani hogy viszket....

De kenetett se vett semmit.

Vettrm egy gomba tesztett a gyógyszertárba negatív lett.

A férjemmel vagyok 10 éve.Nem voltam gombás soha életembe.de érdekelt azért igaza van-e a doktornőnek.

Ma elmegyek egy ismerős dokihoz újra ezekkel a panaszokkal.mMost 2 nap múlva kéne jelentkeznie a mensesnek.Vajon így megtudja manuálisan vagy akár uh-on nézni hogy nem e babát várok?

Gondolom nem.Mert 5 hetes terhességnél is csak a petezsák látszódik.

De ha antibiotikumoz ír előtte jo lenne tudni nem hog nem e vagyok várandós?!

Ti mit gondoltok?

Voltam már mint emlitettem terhes.Van egy 4 éves kisfiunk.

Vele terhesség alatt nagyon beteg voltam.Vizeletett űríteni se tudtam olyan vesemedence gyulladásom volt.Volt y sín is a vesémbe felhelyezve amivel 7 napig fekudni kelletett.

A fekvéstől tüdőgyulladást kaptam.Vért is kapnom kelletett.De azóta hogy megszültem nem volt ilyen jellegű betegségem.

Az fordult meg a fejembe ,de lehet hogy butaság ,hogy lehet megint kezdődne...

Nem tudom.Egyszer tudtunk csak a férjemmel együtt lenni ovu este fele lehetett és másnap reggelre esett az időpont.

Így nem tudom.

Esetleg visszarendel a doki majd ha most nem lát semmit.vagy arra is gondoltam hogy veszek egy tesztet.Gyogyszerszedés előtt,de még korai lenne.Még 2 nap lenne.

De a gyógyszert jó lenne minnél hamarabb szedni mert 4-5 napja így vagyok.Fáj.Kellemetlen.Az illemhelyre járkálok 5 percenként.



Mivel a teszt negatív volt gombára este megprobáltunk összebujni a férjemmel.Amikor orgazmusom volt jobb oldalt nyílalt bele.szinte jobban görcsölt a hasam.

Utána eszembe is jutott hogy a fiunkkal mikor terhes voltam az vitt az orvoshoz hogy nagyon durván begörcsöltem szex után megse tudtam mozdulni.Ez ahhoz képest enyhébb volt de szúrt jobb oldalt.És eléggé puffadok is.Tegnep pedig hasmenésem is volt 4x.Utána elvágták.pedig gyógyszert se vettem be.Hirtelen elmúlt.


2018. ápr. 9. 05:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a kérdésed felénél föladtam. Minek naplót írni?!
2018. ápr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

....köszi a választ.

Olyan jellemző...vagy olvasni nem szeretnek az emberek többsége vagy segíteni vagy épp azt hiszik ez csak a facebook ahol képekkel segítenek a felfogásban.

2018. ápr. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!