Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz az hogy elég...

Scream85 kérdése:

Tényleg igaz az hogy elég nagy az esély ikrekre a következő terhességnél, ha az előző babánkat elveszítettük?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja sajnos elveszítettük a babánkat a 30. héten.

Többen mondták ismerősök azóta, hogy ilyenkor jóval nagyobb az esély arra hogy a következő terhességnél ikrek lesznek.

Mennyi lehet ennek a valóságtartalma? Vagy csak szimpla szóbeszéd?


2017. nov. 30. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szóbeszéd
2017. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem igaz. Eleg nagy hulyeseg es logika sincs benne.


De viszont az orvosom azt mondta,hogy ha veteles utáni 6.hón belül jó dolog teherbe esni,mert akkor kisebb az esély egy újabb vesztésre. Nem kérdeztem meg miért. Csak megjegyezte nekem. Én rá 2 hóra terhes is lettem

2017. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Butaság.
2017. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi logika lehet benne, hogy abbahagyva a fogamzásgátlót illetve a szülés után - és egy elveszített babával való terhesség is egy peteérési szünet - is sokaknál túlkompenzál a szervezet és az első egy vagy két ciklus termékenyebb lehet (kivéve, ha pont felborult valami).
2017. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!