Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korán teszteltem volna?...

Túl korán teszteltem volna? Ebből még lehet baba?

Figyelt kérdés
Március 19 a mensim első napja, a ciklusaim 31 naposak. Együtt voltunk március 31, április 1,2,3. Jövő héten kéne meg jönnie de már most émelygek, szúrkál a hasam és hőemelkedésem van. X-epil tesztet csináltam, negatív lett.

2018. ápr. 11. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy április 5 körül vagy után volt peteèrèsed. 31 napos ciklus esetén kb 17dpo-n van. Még nagyon korán volt tesztelni. Amíg a teszt negatív addig nincs hcg a szervezetben és még terhes tünetek sincsenek.
2018. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszike!
2018. ápr. 11. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha mindig pontos a ciklusaid akkor tuti korán teszteltél.

17 napon vagyis a körül van ovud.

Április 18-án kellene megjönnie.

Mindenképp korán teszteltél még van egy heted.

25-ös teszt nem érzékeny .Nem várt nap után inkább kimutatja ha pozitív.

Nem 17 dpo n vagy hanem 7 dpo n

2018. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is! ♥️
2018. ápr. 11. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Elírtam bocsi 😊 De a lényeg,hogy a ciklusod 17.napján van valószínű a peteères.

És a többi pedig ugyan az.Szóval túl korai még.

2018. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszönöm ! 😊
2018. ápr. 11. 14:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, szerintetek tesztelhetek?
2018. ápr. 18. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát elvileg holnap kellene megjönnie... vègülis holnap reggel a nem várt napja,elvileg akkor megpróbálhatod.De talán ha egy-két napot késne akkor lenne az ideális.

Sok sikert 😊

2018. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Két napja teszteltem de csak este volt rá alkalmam , ami negatív lett. Viszont azóta sem jött meg, olyan mintha meg akarna jönni de mégsem.
2018. ápr. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!