Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi tesztet csak...

A terhességi tesztet csak friss pisiből lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a lepisilős, hanem a mártogatós fajtára gondolok :)

Azért merült fel a kérdés, mert mindig fel kell kelnem pisilni nagyon korán hajnalban. Korábban, amikor teszteltem ilyenkor, utána már nem tudtam visszaaludni.

Ezért merült fel, hogy ha összegyűjtöm ilyenkor a pisit egy pohárkába, de csak pl 2-3 órával később mártom bele a tesztet, az befolyásolhatja az eredményt? Vagy tök mindegy?


2018. ápr. 13. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg ha nem friss, akkor hűtöben kell tartani, majd szobahőmérsékleten hagyni, mielőtt "használod." Gyakorlatilag sztem nyugodtan tedd úgy, ahogy leírtad. Tuti nem lesz baja pár öra alatt. Már ha abba belegondolsz, amikor vki laborba visz vizeletet, az is sok idő mire vizsgálni kezdik...
2018. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod hajnaliból reggel is, csak az a kérdés, hogy vissza tudsz-e azzal a tudattal aludni, hogy ott vár a "minta". :D Tapasztalat.. A nagyobb gyerekhez keltem hajnal 4-kor, mint mindig, kikészítettem a poharat, a gyerek visszaaludt én visszafeküdtem. Hát nem tudtam visszaaludni.. :D
2018. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!