Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, szédülés, szúró...

Mellfeszülés, szédülés, szúró érzés hasban, mintha megjönne, fehér folyás. Terhes vagyok? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
A problémám a következő...rendszertelen ciklusom van és nem tudom mikor kellenne megjönnie,de furcsa tüneteim vannak!Úgy 4 napja kezdődött!Mellfeszülés,néha kicsit megszédülök,furcsa szúró érzés a hasamba,néha olyan mintha megjönne!Fehér folyásom van,és olyan "pufibbnak"érzem a hasamat ott lennt a méhem körül!Nem tudom mire gondoljak,de mivel nem védekezünk (baócára vágyunk)így felmerült bennem hogy lehet sikerült!De nem tudom mikor teszteljek!20. napomba járok, de kb. 10 napja volt érésem!Szerintetek baba?Teszteljek?Vagy várjak még?Mindenkinek köszönöm a választ!
2007. nov. 29. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid alapján akár baba is lehet, de még nem biztos hogy kimutatná a teszt. Addig szerintem mindenképp várj, amíg az aktuális mensi (remélhetőleg) késik, utána csinálj egyet.
2007. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, nekem is nagyon rendszertelen hol 28 hol pedig 36 napra jön meg.A tüneteim hasonlóak,bár a mellem már nem feszül ezért félek hogy csak én produkáltam a tüneteket.Tesztet még nem csináltam, mert már kivagyok az egy csiktól, de neked szoritok.
2007. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát a tüneteid alapján van rá esély, hogy sikerült a baba! Én is ugyan így voltam. Teljesen rendszertelen volt a menzim és ugyan ilyen tüneteim voltak, amikre azt hittem, h attól, mert meg fog jönni. Szóval abszolút nem gyanakodtam, míg egyik reggel nagyon rosszul nem lettem,akkor vettem egy tesztet! másnap kiderült a dokinál, h már 7 hetes a picúr...:) Szeritem a tesztel még várj!Amúgy a tünetek lehetnek a közelgő menstruációtól is, úgyhogy mindenképp várj még (mivel a hcg hormon, ha van is, még nagyon alacsony lehet)! Én szorítok!

Üdv. 13 hetes kismami

2007. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia én a számolt pete3érés után termékenyültem meg kb 4-5 napra,vagyis a számítás szerint 24én volt ,mi 29én voltunk együtt.és 9 én jött a mellfájás nekm ,aznap,hogy meg kellett volna jöjjön,12 én csin.tesztet kettőt és minkettő szinte 2 percre rá erős jelzést mutatott.örültünk neki:)

Szóval minden lehteséges,de amúgy én is a mensi kimaradása után egy héttel akartam tesztet csin,de valami közbe szólt így hamarabb kellett. sok sikert,egy 5 hetes kismama

2007. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!