Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tompa fejfájás, szédülés?

Tompa fejfájás, szédülés?

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban megfogalmazni, de olyan bizonytalannak érzem a fejem, olyan kómás vagyok már egy pár napja. Este hamar elalszom, állandóan tudnék aludni úgy érzem.

Tegnap kellett volna megjönnie. Szerintetek reménykedhetem, hogy terhes vagyok? Ezek lehetnek tünetek?


2011. okt. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem egyértelműen lehetnek terhesség tünetei. Mivel már tegnap kellett volna (nem) megjönnie, én a helyedben csinálnék egy tesztet holnap reggel. Biztosan kell, hogy legalább egy halvány csikot mutasson, ha babás vagy. Én két nappal a nem várt után csináltam, és erős pozítiv lett néhány másodperc múlva. Szorítok, és ird meg az eredményt:)!
2011. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Megírom, hogy mi lett, holnap reggel tesztelek. :)

2011. okt. 3. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság veled, nem irtad meg, hogy mi lett az eredmény?
2011. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de örömömben elfelejtettem :) ++++ lett.
2011. okt. 7. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK! Nagyon örülök az örömödnek. Vigyázz magadra,és minden jót Nektek!
2011. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!