Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit làttok mert nem tudom...

Andrea1206 kérdése:

Mit làttok mert nem tudom eldönteni. Kb 3 napja késik fehér folyàs jelentkezett. Hànyinger van egy kicsi, és evési roham is na meg pisilni gyakran. Csinàltam tesztet. Nem első vizeletből. Így néz ki. Ötleteket vàrok vajon mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 16. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

A fehér folyás az nem tünet, mint ahogy a gyakori pisilés sem az még ekkor! Van fogalmad egyáltalán róla hogy a gyakori pisilés minek köszönhető egy terhesség idején?

Nem várt napján evési roham sem tünet. Ezt mind csak beszeretnéd magadnak mesélni.

2018. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit látok? Semmit... Nincs kép a tesztről. De ha ennyire nézegetni kell, biztosan negatív. Egyébként a fehérfolyás nem a terhesség jele. Fehérfolyása szinte minden nőnek van a ciklus egyes napjain. Így tisztul a hüvely.
2018. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megnézem, mit látok a varázsgömbben...


Nem mutatja, hogy terhes vagy-e.


A teszten hány csíkot látsz???

2018. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Ezek nem terhestünetek, hanem a női szervezet működését jelzik.

A teszt: nincs kép, de a trükk az, hogy meg kell számolni a csíkokat rajta. Halvány csík is számít. Ha 2, akkor pozitív. De rá is van írva a használatira.

2018. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!