Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napjakésik 6nap késésnél...

8napjakésik 6nap késésnél este cisnáltma tesztet negativ lett, valamelyik nap kicsi fehér folyásom is volt, néha erös menszeszhez hasonlo görcseim vannak mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, ha erre gondolsz. Én még tesztelnék a helyedben 1-2 nap múlva újra.
2009. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.

Szerintem menj el dokihoz már holnap nehogy vetélés miatt legyenek ezek a görcsök , vagy a méhen kívüli is szóba jöhet a görcsök miatt , de kívánom hogy babás legyél és hogy maradjon is meg.

2009. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb 5másodpercig van görcs aztán semmi naponta 1-2cer tengpa fürödtem kádban és közbe elkezdett fájni a hasma kiis száltma utána még egy 20perc kb fájt ez mitöl lehet?
2009. jan. 25. 18:21
 4/4 A kérdező kommentje:
krémes folyásom van msot
2009. jan. 25. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!