Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek olyan, akinek...

Volt köztetek olyan, akinek megjött de kevesebb ideig, valamint voltak terhességet utaló jelei? Nem első terhességem lenne, de ehhez hasonló volt, viszont akkor nem jött meg.

Figyelt kérdés

Szinte biztos voltam benne,hogy teherbe eshet templom.Mindig vigyázunk,most úgy gondoltuk legyen még egy baba.

Több tünetet is észrevettem kb után hányinger,öklendezés.

Ételek után is néha.

Hasszurkálás,mellek érezte erősebb...

Szédülés és fejfájás.

Mivel megjött,gondoltam nem lehet baba de csináltam 28 napon tesztet x épül 25 öst ami még. Lett.

A tünetek azonban nem szüntelen hányinger szédülés állandó álomkór.

Elmentem orvoshoz és nagyon magas volt a vérnyomásom 158 / írt fel gyógyszert de mivel említettem a terhesség esélyét amiben nem vagyok biztos,írt fel olyan gy9gyszert,amit szedhetnek.

A héten megyek vérvételre,EKG re ... gondolom a vérvétel eredménye után okosabb leszek.

Szinte biztos lennék benne hogy baba ha nem jött volna meg .Igaz valamivel kevesebb ideig de azért kicsit erősen,bár nem a szokott módon.Szerintetek ? Volt valaki hasonló helyzetben?

A vérvétel milyen idős terhességet mutathat ki ha mégis egy vagyok a x...böl? Köszönöm


2018. ápr. 16. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy másfél hónapja nem védekeztünk.
2018. ápr. 16. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazából a premens és menstruaciós panaszok ugyanazok mint a koraterhes jelek. Masrészt: ebben a változékony időben eleg sok ember reagál így a folyvást erkező frontokra. De persze terhes is lehetsz, teszt par nap mulva. Ennél okosabbat aligha lehet írni erre.
2018. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy sima háziorvosi vérvizsgálatnál nem néznek terhességet. Lehetsz terhes. Csinálj még egy tesztet. (A mobilod önállósította magát, nem lehet érteni, amit erről írtál.)
2018. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elnézést.

A mobilom valóban fúra dolgokat írt most látom.

A doktornőnek mondtam gondolok terhességre,csak megjött ezért bizonytalan vagyok.Úgy is vette fel a kórtörténetet ,meg ő javasolta először mikor felírta a vérnyomás csökkentő gyógyszert hogy előtte teszteljek,de mikor mondtam neki hogy nálam a lányomnál 5 tesztet is hiába csináltam igen későn mutatta ki, már 8 hetes lehetett mint később kiderült....,mire pozitív lett az egyik.

Azt gondolom nem biztos kimutatják,mert az előző teszt neg. Lett.

Akkor azt mondta a doktornő,hogy akkor olyan vérnyomás gyógyszert ír fel amitől akkor sem lesz bajom ha tényleg baba van a dologban.

Gondolom mivel a kartonba is beleírta a terhesség lehetőségét csak kérte a laborba annak a vizsgálatát is, legalábbis remélem..

Remélem igazad lesz kedves válaszoló.

2018. ápr. 16. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:

01.24. Menstruáltam.

02.25. Pozitiv teszt

02.27. 3 napos barna "menszesz"

Ma 12 hetes vok minden rendben van.

2018. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Öröm ilyenről hallani.Sok boldogságot, egészséget nektek.

Remélem nekem is babám lesz.kicsit rosszul érzem magam mert nem gondolom ,hogy ezen tünetek mindegyikét produkálhatom.

2018. ápr. 16. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben minden 4.héten volt vérzésem. Ha nem gysnakodtam volna már az elején csak 4 honaposan jöttem volna rá hogy baba van a dologban.
2018. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, furcsa egy ciklus volt. Megjött de nagyon gyenge volt, inkább maszatolás, és nem is tartott feleannyi ideig sem. Pedig normális ciklusaim voltak, nagyon hasonlóak voltak egymáshoz, nem igazán értettem. De az igaz, hogy voltak egészségügyi gondjaim abban az időben, szédültem nagyon, végül meglett az ok arra is, szerintem ezzel lehetett összefüggésben. Nem voltam terhes. De csináltam tesztet, feszült a mellem pedig sose feszül, meg sokszor volt hányingerem. Azóta szültem 2 gyereket, mostanság meg elég változó, legtöbbször nagyon erős menzeszem van, legutóbb meg alig volt valami, furcsálltam is. Terhesség kizárható volt, mondjuk az első esetben is, védekeztünk normálisan. (óvszer)
2018. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így van kérdező,és utolsó!

Én kb a.fogantatástól 1 hétre már tudtam hogy terhes vagyok!

Elég volt egy kv utáni gyomorégés és tudtam.

Azért is lett az 1 napos késés után már teszt! ;)

4 terhességem,úgyhogy én is minden rezzenést ismerek!

Sok szerencsét,és boldog baba várást!

2018. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat utolsó előttinek van igaza!
2018. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!