Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor kezdtetek el "rágörcs...

Ti mikor kezdtetek el "rágörcsölni" a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Négy hónapja próbálkozunk + volt 2 hónap, amikor egyszer-egyszer védekezés nélkül voltunk együtt.


2 hónapja vezetek hőgörbét és használok ovu teszteket. Igazából engem megnyugtat a tudat, hogy "képben" vagyok és ugyanúgy megvan a romantikus, akár spontán hangulat is a hálószobában.


Az orvos hülyének nézhet, ha ennyi idő után elkezdem neki a görbéket mutogatni? Elküldhet kivizsgálásra? Mindketten 30 alattiak vagyunk.



2018. ápr. 17. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Semmikor. Sikerült is teherbe esni, mert ahhoz nem rágörcsölni kell, hanem szexelni. Akkor, amikor jólesik és nem akkor, amikor a naptár, meg a görbe, meg a bánat tudja még mi mondja.

A családban van olyan pár, akik már több ÉVE próbálkoznak, túl vannak már inszemen és lombikon is - mindeddig sikertelenül. Még ők sem görcsöltek rá.

4 hónap után ennyire rinyálni nem normális.

2018. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Hát ennyire nem foglalkoztam vele, pedig 36 évesen estem teherbe, annyit csináltam, amit mindig is, vezettem a ciklusomat a naptárban, ebből lehet látni, hogy nagyjából mikor van ovuláció, akkor gyakrabban szexeltünk, högörbe, ovu teszt eszembe se jutott. Csak 1 év után vizsgálnak ki.
2018. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mi is akkor szeretkezünk amikor megkívánjuk egymást. Ezért is vagyunk gyakran együtt akkor is, amikor esélytelen a teherbe esés.


Azért használok tesztet, hogy ne maradjunk le a peteérésről és azért mérem a hőm, hogy meggyőzödjek róla, hogy be is következett az ovuláció. Már jóval korábban a próbálkozás előtt vágytunk egy babára.


Hosszú ciklusaim vannak, így eleve egy évben 2-3 eséllyel kevesebb esélyem van teherbe esni, mint egy átlag nőnek.

2018. ápr. 17. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább úgy nevezném, hogy vágyódás, mintsem rágörcsölés. Onnantól vágytam rá nagyon, hogy elhatároztuk, hogy mostmár jöhetne. 4 év lett, mire sikerült, gondolhatod...
2018. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Első hónapban nagyon rágörcsöltem. Természetesen negatív lett a teszt, akkora csalódás még sosem volt az életemben. Na onnantól már nem görcsöltem, úgy voltam vele, hogy jön amikor jön. 2 hónappal később sikerült is. :)
2018. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi nem gorcsoltunk. Mikor kijelentettuk, hogy ha jön, hát jöjjön, akkor rá 2dik hónapra pozitivat teszteltem.
2018. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Kb mint az ötös. Első hónap nagy csalódás volt. Utána már nem bíztam annyira, csak szerettem volna. Én a harmadik hónaptól hőmérőztem és 4től ovu teszteltem. Szintén csak azért, hogy lássam legalább nagyjából rendben vagyok e vagy érdemes fél év után dokihoz menni mert reménytelenek a görbék.

A szeretkezést nem ehhez igazítottuk egyáltalán. Nem is kellett különösebben volt annyi alkalom.


Végül a 7. hónapban sikerült a baba, a rákszűréses idöpontra már pozitív teszttel mentem. Ott mutattam volna a görbéket, de azt mondta ő örült volna neki, de persze így még jobb :)

2018. ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Azonnal :) Én ilyen vagyok, ha valamire vágyom akkor sajnos nem vagyok türelmes. DE: SOHA nem irtam ide szurkákról, dpo-zgatásokról, "volt valaki így?" kérdésejet sem írtam. En csak magamban vágyódtam és reménykedtem, nem itt éltem gyakorin az életemet mint a többi babára vágyó.


Amúgy hidd el, volt már ilyen kérdés, és a valaszok mindegyike mindig az hogy érdekes módon senki soha nem görcsöl rá :) :) Csak tudnám akkor ki írogatja a sok kérdést :)

Legszebb amikor olyan írta hogy ő nem görcsöl rá, aki azon a héten előtte 3 kérdést kiírt hogy mikor tesztelhet, másnak is volt-e hasszurka és baba lett-e meg mikor szexeljen.....

2018. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
6 évet vártunk rá, sosem volt a kezemben ovuteszt, v ilyen céllal hőmérő. 😊
2018. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Teljes mértékben aterzem amit írtál :) én 33 éves vagyok a parom37 . 6 hónapja próbálkozunk ... amikor elhatároztuk h egy család leszünk én csaladtervezesi központban kivizsgaltattam magam , szerintem ez a normális ha tudatosan állsz hozza . Legalábbis én ilyen típusú nő vagyok. Megnyugtatott h minden rendben van , peteeres vizsgálatokra is jártam minden hónapban (4 hónapig) valamint már hormon vizsgálat is volt. Nem gorcsolunk ra EGYALTAN ! Viszont engem megnyugtatott a tudat h minden rendben nálam és a paromnal is :) az ovu tesztet most kezdtem el ! Bár az ovum alt pontos és nagyon érzem , már 6 hónapja szedem a trimesztert is és 400mg e vitamint. A vitaminok segítettek abban ( peteeres vizsgálatkor láttam ) h a Méhfalam vastagodjon . Szerintem ettől többet nem tehetünk ... :)
2018. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!