Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napos késés utàn màr nincs...

11 napos késés utàn màr nincs esély babàra? Clearblueval teszteltem ma reggel. Jövö hét csütörtökre kaptam idöpontot az orvosomhoz.

Figyelt kérdés
Hàziorvosnàl màr voltam vérvételen hêtfön lesz eredmêny. Krémes testàpol9 szerü folyàsom van a kés napja ôta, néha szurkàl a hasam lent, hàmyinger és hányás, szédülês dolgozⓝ i se tudok. Ha nem vagyok terhes nyilvàn nem, akkor mi lehet a bajom. Hêtfö ês csütôrtök nagyon messze van mêg.

2018. ápr. 18. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál? 11 napos késénél megbízható eredményt mutat!


A krémes testápoló szerű folyás nem terhestünet!

A hányinger és szédülés lehet vírusos megbetegedés is, vagy víz/vitamin/nyomelem hiány is!

2018. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háziorvosom hormon vagy pajzsmirigyre gondolt. Vizelet minta màr meg jött azzal minden ok
2018. ápr. 18. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mit mutatott a teszt, de a leírásból arra következtetek, hogy negatív?! Akkor nem hiszem, hogy terhesség. Hacsak nem nagyon késön, a nemvárt idejére csúszott az ovuláció.
2018. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen lemaradt , negatįv lett. Màrcius 26 án a 20. Ciklus napokon voltunk utoljàra együtt . 30*32 naposak a ciklusaim
2018. ápr. 18. 08:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lemardt hogy a hòm màr két hete 36,9-37,4 között mozog
2018. ápr. 18. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!