Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak tapasztalatokra vagyok...

Csak tapasztalatokra vagyok kivancsi. Ha 3-an volt ovulaciom es mi 5-en reggel voltunk egyutt esely van még a terhességre?

Figyelt kérdés
Az ovulacio biztos mert mindig erzem mert faj.
2016. júl. 6. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Én pont azon a héten estem teherbe amikor menstruálnom kellett volna szóval köze nem volt az ovuhoz... De ha késik a menzid csinálj tesztet. Jah és nekem 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező. 22 N 13 +4 hkm Szorítok
2016. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ Neked pedig gratulálok :)
2016. júl. 6. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Szia.

Remelem nem haragszol, nem elvenni akarom a kedved. Ez esetben nagyon pici az eselye.

A petered vegbe meg tehat nincs tobb pete, ami megtermekenyulhetne.

Ami volt az mar nem eletkepes.

Csak 24ora az elettartamuk sajnos.

2016. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt.igen gondolom de sok helyen olvastam mar "csodákat" hatha ide is ir valaki olyat. Nem élem bele magam meg nem aggodok ezek egyszeruen csak erdekel jart e igy valaki :)
2016. júl. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!