Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Femibion 1 mellé szedtek...

Femibion 1 mellé szedtek ásványi anyagokat? Ha igen, mit? Mert, hogy nincs benne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vasat!
2018. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én béres csepp extrát szedtem
2018. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vasat ( neo ferrogamma napi 2 tabletta)

Magnézium ( 2 magnesii citrici)

1000 mg Ca

Mind orvosi rendelvényre

30 hkm

2018. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 19. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:

3 -as vagyok


Közben néztem, hogy az 1 mellé én értelem szerűen ezt a 2 mellé szedem


1. Trim.-ben nem femibiont szedtem, akkor is ugyanezeket szedtem csak kevesebbet és Dm vitamin mellé


Most omega 3-at is szedek( anyós nyugtatására, hogy mindent megteszek az unokája agyi fejlődéséért ;) én nem hiszem hogy ezen múlik)

2018. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem sokkal jobb vitaminok is vannak a Femibionnál (pl. a DM-esben még vas is van tehát kb. magnézium kell mellé és ennyi 800Ft/hónap) csak máshol nem kell megfizetni Kulcsár Edinát meg a többi gyökeret hogy instán pózoljanak vele egy sort.
2018. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!