Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki az ultrahan...

Van itt olyan, aki az ultrahang vizsgálatokra magánrendelőbe, de a "sima" nőgyógyászati vizsgálatokra SzTK-ba járt (akár ugyanahhoz az orvoshoz)?

Figyelt kérdés
A pozitív teszt után először hüvelyi UH-t végeznek, igaz?
2018. ápr. 22. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva volt, sima vizsgálatokat végezte a magánrendelőben, ultrahangos vizsgálatokat pedig a kórházban, amikor ott dolgozott.


Először hüvely UH igen.

2018. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elég először hüvelyi UH-ra jelentkeznem (esetemben akkor a magánrendelőben), aztán majd ott megbeszélni az orvossal, hogy a sima vizsgálatokra is járhatnék-e hozzá az SzTK rendelőbe?
2018. ápr. 22. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
De ennek mi értelme lenne?
2018. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mennék magánrendelőbe, ha tudnám, hogy az SzTK rendelőkben mennyire borzalmas a hüvelyi-, illetve a hasi UH. Voltam már, szörnyű volt, terhesség alatt nem akarok ezen idegeskedni. Ilyen egyszerű.
2018. ápr. 22. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Jaa így már értem. Hát, igazából a sima nőgyógyászati vizsgálat se jobb sztk-ban. Én konkrétan bőgve jöttem ki, barátnőmet meg nem vizsgálták alaposan meg, ráírták a papírjára hogy 3000 a méhszáj, majd beindult nála a vetélés 24. héten, akkor derült ki hogy már régóta nyitva volt csak tettek rá magasról.


Arra hogy ahhoz a dokihoz kerülj akihez uh-ra jársz magánba elég kevés az esélye.

2018. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de a hüvelyi uh-t magánúton is ugyanúgy csinálják, mint az sztk-ba.

Pozi teszt után hüvelyi uh először és ha szerencséd van utána már csak hasit.Nem volna egyszerűbb ha magánba járnál ha ennyire parázós vagy?

2018. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Mindenre elmentem az sztk-ba,aztán havi egyszer a doki naganrendelesere.a kórházban mindig találkoztunk.
2018. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a szörnyű egy ultrahangon? Miért nem jársz minden vizsgálatra magánban?
2018. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Sztk alapon soha többet!!! Undorító amit ott művelnek az orvosok!


Ahogy többen is írták fentebb semmi garancia nincs hogy ahhoz a dokihoz kerülsz akinél magánban voltál! Ott központilag van időpont osztás. Hidd el, jobban megéri magánba menni!

És igen, az első hüvelyi ultrahang!

2018. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De mit művelnek??
2018. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!