Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer barnas folyas, maskor...

Egyszer barnas folyas, maskor sima feher, aztan az egyik nap gombas fertozesre utalo jelek. Mi ez?

Figyelt kérdés

Hali. Voltam orvosnal mert mult heten elkezdtem barnazni.. Elmentem noi dokihoz es mondta hogy o semmi barnat nemlat ott es sima egyszeru normalis folyasom van.meg ultrahangozott belulrol es nem latott se cisztat, sem terhesseget. Szoval nem kaptam valaszt a barnazas relytejere.

A parommal gumival vedekeztunk mindig egyszer se volt lyukas az ovszer. Az utolsoelotti szexualis egyuttletunk az ilyen kb a barnazas elotti heten azaz mult het elott szombat vagy vasarnap volt.a barnazas azutan azaz mult het kedd szerdan jelentkett. Dokihoz mult het penteken mentem. Amikor elkezdtem barnazni teszteltem, de szerencsere negativ lett. A menzeszem ma sem jott meg de holnap van az utolso nap amig megjohet. Ha holnap nem jon meg akkor mivan most? :/ a masik hogy tegnap este elkezdtem viszketni. Ma reggel zuhizasnal felnyultam es lattam a darabos folyast ami hofeher volt. A gombas fertozes nalam kb ilyen. Akkor valaki segitsen mar megmagyarazni. Az orvos semmi okosat nem mondott. Ugye nem vagyok terhes? Csak a hasam szurkal neha pattanasaim vannak az arcomon, nem vagyon kivanos es a mellen erzekenyek mint mikor megjon. Segitseg :)

Bocsi az ekezetek hianya miatt :l telefonon sokaig tartott volna :(

20\L



2016. ápr. 20. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még csak most esedékes a menzeszed, akkor ha terhes is vagy, az orvos még az ég világon semmit nem láthat az ultrahangon, mert nagyon korai lenne.

Viszont fertőzésed simán lehet, ami nyilván alakul odalent, tehát szaporodnak a kórokozók, amik okozhatnak kezdetben kisebb, majd később komolyan gyulladást is. Ha neked már egy ideje alakul odalent egy fertőzés, akkor attól lehet érzékenyebb a hüvely nyálkahártyája, így mechanikus hatás következében lehet apróbb vérezgetés, amit te barnázásként élsz meg.

Irány vissza az orvoshoz, csináltass hüvelykenet tenyésztést és ehhez ragaszkodj, ne engedd, hogy hasra ütésre írjon fel valamit és mindenképpen ha igazolódik a fertőzés, akkor kérj a párod számára is kezelést!

És azt, hogy terhes vagy-e, vagy sem, ha nem jön meg a vérzésed, tehát már késik, akkor reggeli vizeletből készült teszttel tudod nagyjából biztosan kideríteni.

2016. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha fertözés lenne azt ugy is látja a doki, barnázás az is vérzés lehet beágyazodás miatt is de olykor ovulácio miatt is lehett. Doki menzesz kimaradása útán látja mikor már a teszt is kimutatja. idegeség miatt nem ritka a menzesz késés.
2016. ápr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjott a menzeszem pont ma olyan 9 ora kornyeken annyira faj a hasam hogy vegem.. Hazakellett jonnom sulibol mer annyira faj a hasam
2016. ápr. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!