Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 4napja késik akkor már...

Ha már 4napja késik akkor már érezhetek terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy előző hónapban bevettem egy eseményutánit,amitől megjött 6nap múlva(márc.16)

Majd utána még párszor együtt voltunk,óvszerrel védekeztünk viszont elődordult hogy fel volt levegősödve de nem szakadt ki,legalábbis nem láttuk,de bele sem élvezett a gumiba.

4napja késik már,nagyon ideges vagyok de nem csak emiatt,hanem most fogok érettségizni amiatt is parázok szóval most jól összejött minden...

Már vagy 1hete görcsölget a hasam mintha meg akarna jönni,de semmi,hányingerem is van,egyre többször vagyok rosszul,remeg a kezem.

Csütörtökön teszteltem,negatív lett de holnap meg fogom ismételni.



2018. ápr. 22. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Márc 18* bocsánat
2018. ápr. 22. 12:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utániban annyi hormon van, hogy még a következô menzeszedbe is simán belezavarhat. Ha megnyugtat, tesztelj még egyet, de nem vagy terhes.
2018. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emiatt és az érettségi miatt ideges vagy. Ezért van, nem terhesség miatt.
2018. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!