Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap óta eléggé érzem a bal...

Tegnap óta eléggé érzem a bal petefészkemet, nedvesebb vagyok, ma elég intenzíven termelődik az a bizonyos nyúlós nyák. Kb mikorra várható így az ovu?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy ovutesztet, negatív. Az lehet, hogy délutánra pozitív lesz, változhat addig ennyit? Vagy esetleg holnap?

Fogamzásgátló utáni 3. ciklusomban vagyok, volt egy 27 napos, aztán egy 35. Ez most megint hosszú lesz, mert már a 20. napnál járok. A 12. nap óta ovutesztelek, de nem volt még, és jele is csak most van, hogy közeledik.

Most először használok ovulációs tesztet, mert a bogyó után fogalmam sincs, hogy alakul a ciklusom, nem tudok számolgatni. Mikor kell annak pozitívnak lennie, ha már érzem az ovu jeleit?

Van már egy gyerekem, de ő úgy fogant, hogy rég nem szedtem semmit, így ismertem a ciklusomat, nem kellett ilyesmit használni.


2018. ápr. 24. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Pozitív ovu előtti 24-72 órában lesz elvileg.

Nekem egy hét szokott lenni a nyúlós nyák, a legjobb ha innentől minden másnap szexeltek pároddal és akkor az ovutesztre sincs szükség.

2018. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!