Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés
Szombaton csináltam halvány lett, aztán hétfőn is halvány.. ma este is, sőt mintha halványodna :( de lehet csak én látom úgy elkeseredettségbe...
2018. ápr. 25. 21:46
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
[link] Az első szombati, a második hétfő, és a harmadik a ma esti...
2018. ápr. 25. 21:50
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Reggel celszerubb lenne,mint este...


Probald meg 3 nap mulva reggeli vizeletbol vagy legalabb 4-5 orat ne igyal es ne pisilj,hogy koncentralt legyen a vizelet.

2018. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy célszerűbb lett volna, de nembírtam kivárni... meg szerintem ha "akart volna" erősödni, most is erősebb lett volna a csík 😢 kétségbe vagyok esve, már kicsit beleéltem magam... de nahd hétfőn doki megmondja :(
2018. ápr. 25. 22:02
 4/33 A kérdező kommentje:
*majd
2018. ápr. 25. 22:02
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lassan erosodott ne kenodj el egybol. Amugy a masodik erosebb,mint az elso.

Turelem hat anyukanak keszulunk nem jo turelmetlenkedni.


Hetfoig amugy nem hiszem,hogy kibirod ha reggelig nem birtad :)

Vegyel par nap mulva de tenyleg koncentralt vizelet kell hozza! 4-5 ora nem ivas es visszatartas fontos nem veletlen reggel ajanlatos.

Ha pl sokat ittal a nap folyaman nincs annyi hormon egyszerre a vizeletben,amit erosebben mutasson ki foleg ha nagyon korai a teszteles :)

2018. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Értem és köszi :) Nem tudtam, hogy ezért kell amúgy reggel. Az első kettőt reggel csináltam.. csak a mait türelmetlenkedtem el
2018. ápr. 25. 22:21
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
De nem is egyforma tesztek. Persze hogy más a vonal is.
2018. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A legelső más,de a mai és második ugyanaz :/
2018. ápr. 25. 22:46
 9/33 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy kémiai terhességed volt, de elhalt. Most örülsz, ezt szeretted volna hallani?

Teljesen felesleges stresszelned magad és ennyi tesztet ellőnöd.

2018. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nekem mindketto terhessegi tesztem egybol eros pozitiv lett. Az elsonel 1 nap kesesnel delutam csinaltam kb 10 mp alatt pozitiv lett es pontosan a ciklusom feleben fogant. A masodiknal kb 5 napos kesesnel es reggel elso vizeletbol es az is egy percen belul pozitiv lett. Az elso babanal gondoltam csinalok par nappal kesobb megegy tesztet ami valamiert tok negativ lett. Pedig nem volt semmi gond,tudtam hogy terhes vagyok. Ismerosomnek viszont teljesen halvany tesztje volt,pedig erzekeny tesztet vett es mar bovel a havi kesese utan egy honappal csinalta. Lehet ez ember fuggo is. Ha nem jott meg es pozitiv volt a teszt,akkor nincs problema.:)
2018. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!