Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?...

Miért nem erősödik a tesztem? Egy időn túli és egy időn belüli pozi tesztem van

Figyelt kérdés

4-5 napja késik. Hétfőn csináltam egy tesztet. 15 perc után nagyon halványan megjelent a második csík. Ma is teszteltem 2 perc után kijött a második csík de kb. Ugyanolyan halvány, mint a hétfői


Ez a mai:

segítségével:


[link]


[link]


Ez a hétfői :

[link]


2015. nov. 12. 07:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a segítségével szó nem tudom hogy került oda :)
2015. nov. 12. 07:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Én erősebbnek látom a mait!
2015. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is erosebb a mai..es nem 15 perc alatt jott ki hanem 2 :) Tehat erosodott :) Gratulalok!
2015. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erősebb a mai. És egyől kijött. Jó lesz az. Ha erősebb csíkot akarsz látni vegyél egy Facellét :)
2015. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erősödik, ne izgulj! ;)
2015. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartsm irni en is, higy erosebb, hiszen ez idon belul jott ki;-) amugy a kepen meg nedves, gondolom mire megszaradt erosebb lett:-) gratulalok!
2015. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!