Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esély a...

9721y kérdése:

Szerintetek mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Menstruáció alatt lehetséges a terhesség? Ma van az első napom, és nem igazán védekeztünk, mert egyébként esemény előtti kúpot használok. Viszont pont most elfelejtettem be venni. Orvoshoz menni elég necces, mert az aktus a szeretőmmel történt... Mit gondoltok? Ha orvoshoz megyek simán föl ír nekem egy esemény utánit vagy ez kivizsgálással jár? Nem szedtem még hasonló gyógyszert..

Köszönöm. 26/L


2018. ápr. 26. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerető? De szánalmas vagy...

Menstruáció idején is teherbe lehet esni, nyilván az esély minimális.

2018. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerető?! Pff.. ha nem vagy boldog szakíts..

Kérdezd meg tőle biztos segít ebbe is .. pff

2018. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon kicsi az esély rá.
2018. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nekem menstruáció alatt sikerült, ráadásul megszakítással:-D


és elvileg igen, ki kellene vizsgálni esemény utáni felírása előtt, de ezt nagyon kevesen teszik meg.

2018. ápr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi erkolcstelen ribizlit...
2018. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem a kapcsolataimmal kapcsolatban kértem tőletek tanácsot, sőt szerintem véleményt sem. A kérdésem az volt lehetek e terhes... Ha pedig nem tudsz velem azonosulni akkor ne kommentelj ide. Mindenki figyelmébe szeretettel ajánlom hogy a saját életével foglalkozzon, biztos lenne ott is mit sepregetni. Na puszi.

Aki normális választ adott annak köszönöm. Szép napot.

2018. ápr. 27. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno vizsgálat nélkül felírta a magán nődoki. Azt mondta menjek vissza majd ha jelentkezett a vérzés egy rákszűrésre. Nyilván ebből senki nem fogja megtudni, hogy elmentél iratni egy tablettát, meg amúgy sem muszáj pont akkor visszamenned, főleg ha amúgy is jársz évente.
2018. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🙂
2018. ápr. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!