Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a teszt mégsem jött meg?

Negatív a teszt mégsem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy sok ilyen kèrdès van már, de tudnátok adni tanácsot,hogy mikor teszteljek újra? 4 napja késik, megszakítással "védekezünk" a férjemmel (pár hònap múlva élesben is kezdenénk a babaprojektet) de nekem nem szokott késni. 30 napos ciklusaim vannak. Ma délutáni pisiből negatív lett. Nem számítottam rá, hogy késni fog, de azt vettem észre, hogy azt várom, hogy pozitív legyen és már tüneteket is "felfedezek", bebeszélem. Az lenne a kérdés, hogy holnap reggeli vizeletből ki kellene már mutatnia szerintetek vagy pár nap múlva még lehet "esélyem"? Köszőnöm
2018. ápr. 29. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem a mellfeszülés a tüneted..:)

Pár nap múlva,mindenképpen tesztelj,erre mást nem igazán lehet írni.

2018. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Nem. Pont hogy nem feszül a mellem. Egy hete fájt a hasam mint mensi előtt,mikor megjön, meg a derekam is. A hasfájás elmúlt. A derékfájás megmaradt tompán.
2018. ápr. 29. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Reméljük pozitív lesz,de olyan nagyon azért ne éld még bele magad,mert csak magaddal tolsz ki.

Azért szorítok!:)

2018. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy! :)
2018. ápr. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!