Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt. Lehetek terhes?

Negatív teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

5 napja késik. Az utolsó menstruációm április 2án ért véget, 3án,8án,10én voltunk együtt.

2 tesztet csináltam, mindkettő negatív.

Lehetek ettől még terhes?

Szeretnénk babát.



2018. ápr. 27. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, főleg hogy mindkét teszt negatív lett.
2018. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem valószínű,mert már bőven pozitívat kellett volna mutatnia a teszteknek,ha az lennél.

Úgy tűnik,hogy most hosszabb lesz a ciklusod,így tolódott a peteérésed is.

2018. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt a menstruációd első napja? Hány naposak a ciklusait?
2018. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3/3 Január 1én hagytam abba a fog. gátlót, azóta kicsit felborult minden. Március 1-8ig volt meg, utána márc. 27-ápr.2ig. Mostanában néhány nappal tovább volt meg, fog.gátló előtt 5 napig.

Most 22-én lett volna esedékes, de semmi arra utaló jel h meg fog jönni, se hasfajás, se érzekeny mellek, máskor mindig érzem....

2018. ápr. 27. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg még nem állt be a ciklusod a fogamzásgátló után.
2018. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az is lehet sajnos. Bár még sosem maradt el. Február elején nem volt meg rendesen akkor csak 2 napos pecsételő volt, de onnantól megjött normálisan csak 2-3 nappal tovább tartott.
2018. ápr. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!