Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este csinált halvány pozitív...

Este csinált halvány pozitív teszt egész hónapban tartó közti vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Március 19-én volt meg a menseszem normálisan . Miután elmúlt rá 2 napra kezdődött a közti vérzésem azóta nem igazán múlt el. Április 10-én voltam dokinál ő mondta hogy közti vérzés lehet. Ma este csináltam egy tesztet hirtelen ötlettől vezérelve amely halványan de pozitív lett. A férjemmel rajta vagyunk a baba projekten így örülnénk ha terhes lennék . Viszont aggódók hogy mitől lehet ez az elhúzódó vérzés . Szerdán megyek vissza a dokihoz a rákszűrés eredményéért . Mitől lehet a vérzés ? Járt már valaki így? Minden esetben rosszat jelent a vérzés ? Aggódók kérlek segítsetek .

2018. ápr. 30. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:
MD j vowwzq q dokihoz. Ultrwhang kell neked, és ha van beágyazódás akkor magzatvédelem. Legyél nagyon határozott, mert lehet hogy azt fogják mondani, semmit nem lehet ilyenkor még tenni, de ez nem igaz, progeszteron pótlásra és terhesvitaminra van szükséged, az segíthet.
2018. ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!