Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik! Nektek ovuláció...

Kismamik! Nektek ovuláció után hányadik napon lett pozitív a teszt? Hányadik dpon lett akár halvány?

Figyelt kérdés
15 dpon ha negatív a teszt akkor valószínűleg nem sikerült ugye?

2018. márc. 31. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

12.-en predictor halvanyan.

Ha a 14. Napon semmi nincs akkor 90% hogy nincs terhesseg. A meddossegiben is ezt mondjak. Nyilvan aki nem jar nem feltetlen tudja biztosra a peteereset es igy lehetnek csuszasok

2018. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10-20 között normális.
2018. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 10. Dpon csináltam predictorral és egyértelmű pozitív volt. Halványabb, mint a kontrollcsík, de egyáltalán nem kellett szugerálni, hogy ez vajon most pozitív-e 😊

2 nappal előtte ágyazódhatott be, akkor éreztem mensi szerű enyhe görcsöt,ezért is bátorkodtam ennyire korán megcsinálni a tesztet. De ez is egyénfüggő. Valaki meg sem érzi a beágyazódást, én is csak sejtettem,hogy az lehetett mert ezelött sosem fordult elő velem az az érzés amit akkor éreztem.😊

Sok sikert!


9hkm

2018. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En 3 napra ra csinaltam a tesztet amikor olyan erzesem volt hogy meg fog jonni.

Elso voltam

2018. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen teszt. Predictor a 10.dpo-n egyértelműen pozitív volt, facelle, x-epil a 10.-en nagyon halványan, inkább a 12.-en lett rendesen halvány pozitív, a 14.dpo-n pedig egyértelmű pozitív. A 17-20.dpo között pedig u.olyan erős mint a kontroll csík. De én 100%-ra tudom a peteérést. :)
2018. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15. dpon is nagyon halvány volt, igaz x epil amit itt szídnak páran, meg nem biztos a peteérés, csak nyák-görcsölés alapján gondoltam egy napra.
2018. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10. dpo david 15ös teszt, nagyon halvány volt. 12.dpo is halvány de egyértelmű csík.

13+3 hkm

2018. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12. Dpo predictor halvány időntúli... 13. Dpo facelle rettentő halvány 14. Dpo clear blue halvány, de nagyon jól látható :)
2018. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem a 12.napon halványan,de kimutatta az x-epil,14.napon Clearblue egyértelműen kimutatta,hogy terhes vagyok.
2018. ápr. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!