Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy napja késik és a ma...

Ha egy napja késik és a ma reggeli teszt negatív, azt mar biztosnak lehet venni?

Figyelt kérdés

Máskor mindig fehér, sűrű váladékozásom volt vérzés előtt, most már napok óta nyúlós, pont mint ovuláció idején.

Szurkál itt ott, de nem érzem, hogy készülődne a vérzés.


2018. ápr. 30. 05:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
10-es érzékenységű David tesztet csináltam.
2018. ápr. 30. 05:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor volt az együttlét. De attól, hogy most éppen másképp érzed magad, még nem vagy terhes.
2018. ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13-án volt az ovulációs teszt pozitív.
2018. ápr. 30. 06:22
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy terhes.

Neken 24én kellett volna megjönnie az nap csináltam tesztet és pozitiv lett.

2018. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a második terhességet egy hét késés után mutatta ki a teszt.
2018. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor 14-én kellett,hogy legyen a megtermékenyülés,az viszont már 16 napja volt.Már rég pozitívat kellene mutatnia a tesztenek,ha baba lenne.
2018. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Teszt függő is szerintem. 4 nap késésnél volt extra halvány pozitív tesztem,(és hőmérés ill ovu teszt alapján nem csúszott ki a pém)majd kb 7 nap késésnél volt sokkal erősebb. Ha 1 nap késésnél negatív az semmit sem jelent. Újabban nagy divat itt 11.dpo-n tesztelgetni... Nem mindenkinél egyformán termelődik a hcg,illetve nem ugyanannyi ideig tart mkinél a beágyazódás. Ha 4-5 nap múlva tesztelsz újra az már biztosat fog mutatni.
2018. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ovulációs tesztet addig kell csinálni, amíg nem lesz negatív, aznap van az ovuláció.

Még várj 2-3 napot, ha nem jön meg tesztelj.

2018. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan ne vedd biztosnak. Tesztelj ujra szerda korul.
2018. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg tesztelj pár nap múlva újra.De azért az elmaradt mensi körül általában már látni legalább egy halvány csíkocskát.
2018. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!