Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan számoljam a mensi első...

Honnan számoljam a mensi első napját? Mikor rendesen megjön vagy a pecsételés is számít?

Figyelt kérdés

Ma reggel elkezdtem /fogjuk rá pecsételni/

Tehát még a tisztasági sem lett olyan.

Valószínűleg holnap rendesen megjön.

Akkor ma vagy holnap van a ciklus 1 napja?

Mert pl a fertility alkalmazás a pecsételést nem veszi mensinek.

(ugye itt be lehet állítani h mennyi a mennyisége /pecsételő, gyenge, közepes, erős /)



2018. ápr. 30. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vér folyik, nem barna maszat, akkor az már menstruáció, tehát azt vedd első napnak.
2018. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Barna nem igazán szokott inkább csak halvány rózsaszín :)

De akkor a tegnapit veszem az első napnak.

2018. máj. 1. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.napnak a bő vérzés számit. Amig csak maszatolsz legyen az barnás vagy rózsaszines az még nem számit menszesznek.

Ezt nekem az orvosom mondta mert nekem is mindig igy kezdődik.

Szóval ez neked sem még ag 1. Nap.

2018. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem mindig úgy van h előtte nap rózsaszínes kis folyás, másnapra rendesen megjön..

Akkor a mai napot számítsam az első napnak? :)

2018. máj. 1. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Erről már énia beszéltem az orvosommal. Mi babát szeretnénk és nekem ezért volt fontos tudni hogy most honnan is kell számolni ag első napot. Szoval amig csak pecsételsz meg egy két csepp van az nem az első nap.
2018. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!