Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negyon nehezen jött meg a...

Negyon nehezen jött meg a menszeszem, pecsételés volt szinte 1 hétig, aztán normálisan kb.5 napig rendesen menstruáltam. Azóta viszont vérezgetek, kezdett fájni az alhasam, azok a tünetek mint amikor kezd megjönni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Dokihoz megyek, de nem tudom mikorra sikerül előjegyezzenek, godoltam háha volt már hasonló tapasztalatotok.
2011. dec. 1. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonális probléma, terhesség, ha szedsz fogamzásgátlót, az nem jó, vagy esetleg valamilyen stresszhatástól vagy gyógyszertól összezavarodott a hormonháztartásod.
2011. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, épp próbálkozunk babán, szóval nem szedek semmit. stresszhelyzet van, nem hiszem, hogy annak tudható be. esetleg lehet, hogy azért mert nekiálltam egy diétának?
2011. dec. 1. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elég drasztikus diéta és komolyan betartod, akkor elképzelhető. De hormonális probléma valószínűbb. Milyen a súlyod és a magasságod?
2011. dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem drasztikus diéta, magasságom 165, súlyom 68kg.
2011. dec. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!