Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszten halvány...

Clearblue teszten halvány csíkocska, Teszta Med teszt és David teszt negatív?

Figyelt kérdés

A halvány csíkocska kijött két percen belül. Először azt hittem, hogy csak beképzelem, ma mutattam férjemnek, ő is látja.

Vasárnapra nem vártam.

Nem úszunk a boldogságban, mivel olvastam, hogy ezek a tesztek már vertek át pár babára várót.

Szerintetek?


2018. máj. 1. 09:46
1 2
 1/11 Nanemond!!! ***** válasza:
Kuldj kepet a tesztrol! De a halvany teszt is pozitiv
2018. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A teszt nem ver át. Ha pozitív, akkor az terhesség. Más kérdés, hogy megmarad-e vagy csak kémiai terhességről volt szó.
2018. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem Clearblue sosem lett csikos mikor nem volt semmi meg szaradasi csikos sem! Csak,mikor kiderult a lanyom az elso teszt volt,ami mutatta :)

Remelem nektek is jol mutatja :)

2018. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok saját képet feltenni, de megkerestem valaki kérdését, ott van egy ugyan olyan erossegu teszt. Bemásolom. Remélem nem okoz gondot a kérdezőnek.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


De a másik két teszt miért mutatott negatívat? 😟

2018. máj. 1. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy ugyan abból a vizeletmintából teszteltél-e a 3 teszttel, illetve a másik 2 fajta milyen érzékenységű. Ezek mind befolyásolhatják a dolgot.

Holnap vegyél egy tesztet, holnap után reggeli első vizeletből csináld meg. Addig tényleg ne éljétek bele magatokat. De valószínűleg tényleg terhes vagy csak kérdés, hogy meg is marad vagy kémiai a terhesség. Nekem volt már halvány tesztből ez is az is.

Szurkolok, hogy baba legyen! :) :)

2018. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A Clearblue tegnapi második vizeletes, a másik kettő pedig mai elsőből van.

Nem éljük bele magunkat. Kételkedek nagyon.

Na de holnap csinálok tesztet még.

2018. máj. 1. 11:30
 7/11 A kérdező kommentje:
A David teszt 10-es, a másik meg 20-as
2018. máj. 1. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:

A linkelt kerdesben levo tesztre inkabb negativot modnanek.

En altalaban clearblue-t hasznalok, volt mar nekem is olyan csik rajta es nem voltam terhes. De hogy oszinte legyek, azt meg halvanynak se nagyon lehet mondani, en is csak azert tulajdonitottam neki jelentoseget akkor, mert nagyon akartam latni azt a csikot.


A jelenlegi terhessegemnel tenyleg halvany vonal volt, de akkor is latszott, hogy az megiscsak “valami”. Mas, olcso tesztet is probaltam meg aznap es azokon is extra halvanyan, de lett masodik csik.


Ha tovabbra is kesik a mensid, akkor par nap mulva csinalj ujabb tesztet. Barmilyet, olcso is jo, ha terhes vagy, akkor pozitiv lesz hamarosan a leggyengebb teszt is. Drukkolok!


Ez volt a halvany clearblue nekem:

[link]

Es ilyen volt aznap a masik teszt:

[link]

2018. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Csinálok még, na meg bejelentkezek az orvosomhoz is.. Clostys hónap után egy kimaradás nem jelent túl jót, ha a teszt nem lesz pozitív.

2018. máj. 1. 12:40
 10/11 A kérdező kommentje:
A teszt "hazudott".
2018. máj. 13. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!