Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás nyúlós folyás mire...

Barnás nyúlós folyás mire utal a ciklus vége felé? 2-3 Nap mulva nem várom a mensit.

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez előzi meg a menstruációt. :-( Már utálom, de nagyon. Ezeőtt a barnás előtt meg opálos fehér szokott lenni a folyásom, aminek elég sűrű az állaga. Kívánom, hogy neked ne ezt jelezze.
2008. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van akinek ez jelzi a mensit, de nekem speciel soha nem volt ilynem... az a baj, hogy olyan különbözőek vagyunk. Neked volt ilyen eddig a mensid előtt? Vagy ez most kivételes?
2008. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt még ilyen mensi előtt .
2008. okt. 30. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet a beágyazódás jele is!!!

:)

2008. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Havi elötti barnázás általában sárgatest elégtelenségre utal!A rövid luteális szakasz miatt.Ha ez rendszeresen előfordul kérdezd meg a nődokidat.
2009. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!