Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napot keso menstruacio utana...

4napot keso menstruacio utana megjon 4napig sotetbarna szinte fekete az allaga mint a csoki de most szurkal a hasam itt ott valaki esetleg hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom 100 ilyen kerdes van de egyik sem ad valaszt mert egyikben sem talaltam az en tunetfajtaimat.

Na szoval,parommal mar gondolkodunk kisbaban es most mar ugy van hogy barmikor teherbe eshetek mert mar nem vedekezunk mivel eldontottuk hogy szeretnenk egy picurt..oke ez nem annyira lenyeges szoval 27napos ciklusaim vannak,pete eresem fel idoben mindig,felirom de megis erzem.Nekem eddig soha nem kesett,mindig kb 2-3nappal hamarabb szokott inkabb megjonni.

Mielott megjon 10nappal elotte szokott nagyon fajni,feszulni a mellem kemeny es felduzzad de ez mindig igy van ,most is igy volt es menstuacio elott szokott 2nappal elmulni es akkor tudom mindig hogy oke mindjar megjon.Nos ez msot egeszen mashogy tortent mert egyaltalan nem all el ez a fajdalom a melleim eleve eleg nagyok de most oriasiak. 4nap keses utan megjott,terveztem hogy paromat nem avatom bele csak az 5.napon hogy akkor vehetjuk a tesztet es addig nem akartam ezzel lebombazni ameddig biztosan el nem marad a mensim.DE, 5.nap reggel megjott derekfajas semmi nelkul (nekem borzaszto derekfajasaim vannak mindig minden havikor) szoval ugy szamolom hogy oke 4nap keses mert az 5.mar reggel megjott de csak csokiszinu,allagu volt..sotet..semmi ver szin.az elso nap meg eppenhogy volt pedig nekem akkor omlik..nos mindegy mert elmult 4napig tartott nekem viszont 5napig tart es 6.nap reggel meg van reggel eppenhogy kitisztul(bugyin vagy tisztasagin latszik egy kis csik es ennyi) most ugy erzem hogy szurkal a hasam..tudni kell hogy mivel borzaszto etvagytalansagom van 1hete de ha nem eszem akkor szedulok,szurkal a hasam,nem a petefeszkem hanem a koldokom alatt alhasam.a melleim nem fajnak mar de ugyan olyan nagyon mint most mensikor pedig ilyenkor mar nem szoktak duzzadtak lenni.En konzultaltam a nogyogyaszommal is de o szo szerint le sem toj.pedig nekem ez fontos volna..o azt mondta hogy csinaljak tesztet utana meg hogy zarjam ki a terhesseget meg minden hulyeseget ossze beszel pedig mondtam neki hogy kerem ez nekem fontos.Ma mikor mentem a rokonomhoz (cigarettazok) es szivtam a cigim es egyszer csak kb 4slukknal nagy hanyinger erzetem volt..mondjuk ezt azert meg nem szamolom tunetnek mert mikor reggel cigizek koran akkor nem esik jol talan emiatt..mindegy,a kerdesem az volna hogy szerintetek baba vagy csak ez egy ilyen mensi lehetett?vagy esetleg mas dolog van a dologban?tapasztalatok barmi.koszonom :)



2018. máj. 4. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3 napig barnáztam.3 nap késés után.

Nem fekete volt!

De én vettem egy tesztet és mire elkezdtem barnázni addigra tudtam hogy terhes vagyok.

Tesztelj egyet!

Drukkolok!

2018. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj..most adtal remenyt de egyben szomoru is vagyok...azt elfelejtettem irni hogy januarban volt egy spontan vetelesem terhes voltam utana 2napra ra megjott es azota meg ugy felek hogy csalodok
2018. máj. 4. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem beszél hülyeségeket az orvos..Csinálj tesztet.Mit csináljon veled addig,amíg egy nyamvadt pozi tesztet sem tudsz felmutatni..?

Dohányzol,de tervezitek a babát..

Már most látszik,hogy mennyire felelősségteljes anyuka leszel,ha nem vagy képes letenni a cigarettát.

2018. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar miert tennem le ha nem tudom biztosra?Miert vonnak meg magamtol egy elvezeti cikket mikor meg ketsegek kozott vagyok?Persze csinalok tesztet de kivancsi voltam tapasztalatokra ,nem leszolasokra. de attol hogy nem irom le attol meg ha baba van a dologban leszokom de ez nem ide tartozott szerintem de azert koszonom a valaszod
2018. máj. 4. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Hátha januárban elvetéltél akkor orvosnak meg kellett volna néznie sztem.

De légyszi tesztelj.

Aztán meg írj.kíváncsi vagyok. :)

2018. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
minden kepp tesztelek ..igen az orvos igazolta hogy spontan vetelesem volt es ha nem csinaltam volna akkor tesztet akkor nem is tudtam volna rola
2018. máj. 4. 19:23
 7/7 A kérdező kommentje:
teszteltem.negativ lett :(
2018. máj. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!