Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ettől így lehetek terhes?

Most ettől így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 22.-én a barátom megujjazott. Nem vettem volna észre hogy van az ujján sperma és azt mondta hogy nem volt. 27.-én nekem megjött, minden rendben volt. Viszont mostanában mintha nehezebben ürítenék. Nagyon hülye kérdés, de ténylegesen félek. Lehetek terhes?

2018. máj. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább egy jó kis fertőzés
2018. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Isten gyere le! Miért lett volna sperma az újján? Az nem az újjban termelődik ám. Az pedig hogy nem tudsz carni egy rendeset,nem jelenti azt hogy terhes vagy. Max igyál többet vagy egyél több rostosat.
2018. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
27-én megjött! Nem valószínű h terhes vagy, mivel menstruáltál azóta.
2018. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak retkes kézzel nyúlkált be neked, vagy előtted más csajt is tapizott, és összeszedtél a kezéről egy fincsi bakteriális vagy gombás fertőzést.
2018. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!