Terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés

Szóval 5éve menstrualok, 3eve van parkapcsolatom,és már 3eve be is állt a menstruációm,minden hónap 20.-an kellene megjonnie, és most 11napja késik a menstruációm,van szexuális életem igen de a párom nagyon vigyáz mindig,csak gumival védekezünk,sosem szakadt ki,nagyon félek hogy terhes lehetek,de tesztet még nem vettem várok még vele mert nagyon nagyon félek szembesülni az eredménnyel!?

Jól esne valami nyugtató válasz..


2018. ápr. 1. 14:29
 1/7 anonim válasza:
100%

Vegyél tesztet.Az fog megnyugtatni,ha negatívot mutat.

Sajnos ilyenkor is felnőttesen kell gondolkodni,nemcsak akkor ha szexelni kell.



Nincs semmiféle pms tüneted?Pl.mellfeszülés,haspuffadás,stb.?


Nem vagy mostanában stresszesebb?Nem szedtél antibiotikumot?Nem voltál felfázva?

Ezek is okozhatják a csúszást.

2018. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából nincs semmi tünetem ami arra utalnak hogy terhes lehetek vagy arra utalna hogy meg fog jönni,tényleg ha valaki akkor mi mindig felelősségteljesen csináljuk amit csinálunk,és eléggé félek.

Ezen stresszelek csak hogy ne legyek terhes..

2018. ápr. 1. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Hàny èves vagy?
2018. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok!
2018. ápr. 1. 14:53
 5/7 anonim válasza:
Szóval meg is nézitek aktus végén,hogy nem szakadt-e ki a gumi?
2018. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,vizet kell bele tölteni és ha nem jön belőle víz akkor minden rendben!Mindig megnéztük.
2018. ápr. 1. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Mit kell ennyire beszrni

Nem hiszem terhes vagy de ha az lennel se lenne a vilag vege..

2018. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!