Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tapasztaltal beagyazodasos...

Ha tapasztaltal beagyazodasos verzest, hany napig tartott? Es az elso napjatol szamutva mikor teszteltel pozitivat?

Figyelt kérdés
Foleg a 2. kerdes erdekelne, hogy mikor lett a teszt pozitiv, de az is, hogy milyen volt maga a verzes?

#vérzés #teszt #pozitív #beagyazodasos
2018. máj. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A beágyzódási vérzés 1 napig tart,ha van és pár napon belül már pozit mutat a teszt.
2018. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy piaca volt, pont egy szülinapi bulira készültünk. Azt hittem ugye, hogy még akár jönni, hát bosszankodtam is. Már nem tudom, hogy aztán mikor lett bátorságom tesztet venni, meddig vártam, hogy megjöjjön. De akkor már pozitív lett (annyira még nem álltunk rá a baba témára, csak megbeszéltünk, hogy lassan belevághatnánk)
2018. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 pisi erejéig a wc-papíron volt..

Ez hétfőn


Csütörtökön teszteltem reggeliből extra halvány pozit.. Másnap reggelre pedig igen erős lett a 2. Csík

2018. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem amúgy, hogy csak hamarabb megjön.. Tapmont is tettem fel...aztán mégsem jött
2018. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!