Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szurkálás jellemzőe...

Petefészek szurkálás jellemzően beágyazódásos tünet? Ti éreztétek a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 10.Dpomon és enyhe szurkálást éreztem a petefészkem körül.
2018. febr. 6. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de nekem ez a menszesz előtt is jelentkezett.
2018. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem szurkált már peteéréskor (vagyis, amikor elvileg kéne lennie) és menzi előtt is.

Én olyanról még soha, senkitől sem hallottam, hogy valaki érzi a beágyazódást, csak itt :D

2018. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Holnap elviekben már tesztelhetsz.:)
2018. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akármit érezhetsz. Akármitől érezhetsz szurkáló érzést.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj.

Nem, nem éreztem a beágyazódást. Az első tünet az volt, hogy nem jött meg a vérzésem. Soha nem tesztelgettem időnap előtt, így nem ért soha csalódás, amikor pedig nem jött meg, vártam jó néhány napot és utána teszteltem és egyértelmű pozitív tesztem lett.

2018. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy beágyazódás.....ez az idiótaság mostanában terjedt el hogy így beágyazódási tünetek meg úgy beágyazódási tünetek.


Egy nő testében millió dolog játszódik vegig minden.egyes.hónapban.

Ha figyeli valaki a testét akkor megérezhet belőlük ezt-azt. Van aki mindent, van aki semmit, meg a köztes hogy csak pár ciklusban nehány szurka pl.


Pár éve még megvárták a nők hogy késsen. Aztán már dpo-zgatni kezdtek, most meg már beagyazódási tüneteknél tartunk...1-2 év és már olyanok fognak keringeni, hogy "picit szurkál a nunim, ez jelentheti hogy a következő utáni ciklusban baba lesz? Valaki járt már így?"


Komolyan..múlt héten beágyazódásnak vélte egy jóképessegű azt, hogy megfájdult a feje! A masik meg azt, hogy nyilallt a combja. Persze egyik sem az volt. Sőt, pár napja egy újabb biosz zseni meg a torokfajasból gondolta hogy baba lesz mert neki nem szokott így kaparni a torka.


Rossz dolog varakozni a babára, de maradjunk már észnél..

2018. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Öt terhességem volt, négy gyerekem van. Sosem éreztem beágyazódást!

Illetve, de, a negyedik baba nehezen jött össze, akkor több alkalommal is éreztem, csak akkor nem, amikor tényleg terhes lettem.

2018. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Nagyanyáink csak azért nem érezték a beágyazódást, mert annyit dolgoztak, hogy nem volt ilyenekre idejük. Ha te is 10órát kapánál egy nap, örülnél, hogy a helyén van a lábad, nem pedig petefészek szirkálásokat vizionálnák. De ez társadalmi probléma:-)
2018. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom miért kell bántani a kérdezőt,és a többit is aki esetleg kérdez idegenektől.

Nem erre lenne szükségük...

2018. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bár okosabb nem lettem, csak azt nem értem, ha valakinek nem tetszik 1 kérdés, miért nem lehet továbbgörgetni?

Kedves utolsó előtti... képzeld dolgozom. Igaz nem napi 10 órát kapálok mint te gondolom, de azért nem is otthon vakarom a seggem.

2018. febr. 6. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Elég baj hogy nem lettél okosabb, mivel leírták többen és most én is, hogy nem, nem beágyazódásos tünet.


Vagy csak az a válasz tett volna okosabbá, hogy "uúuú nekem is ez volt, 10. dpo és szurkák, ez tutkó terhesség!!! gratulálok!"


Most komolyan! Egyértelmű válaszokat kaptál, tapasztalatokkal együtt. És fanyalogsz hogy nem lettél okosabb....

2018. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!