Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne gorcsoljek ra ilyen...

Hogyan ne gorcsoljek ra ilyen hatter mellett? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Szeretnenk babat, rendszeres ciklusom csak 3 honapja lett. Pcos-sal es inzulinrezisztenciaval vagyok tunetmentes, a pajzsmirigyem enyhen alulmukodik (erre szedem is, amit kell). Figyelgettem a peteeresre utalo jeleket, illetve voltam uh-n, ahol latott a doki egy ero tuszot. A homet eddig nem mertem, ugy erzem, csak meg jobban ragorcsolnek tole. Viszont ilyen elozmenyekkel talan megis jobb lenne merni, dokihoz elmenni ujra, friss hormonsort csinaltatni (utoljara 3 eve nezettem). Vagy csak hagyni kellene az egeszet, es lazitani? Nemfigyelni az IR-dietara, csak enni, ami jol esik? Ugyanis ettol is elegge gorcsos vagyok szerintem, de az nem hulyeseg, hogy feladom a dietat?


Ti mit tennetek/tettetek? Nalatok hogy alakult?



2018. máj. 6. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
IR-el nem jó ötlet azt enni, ami jól esik. Menj el megint hormonsort nézetni meg terheléses inzulint csináltatni, a rendszeres ciklus nem feltétlen jelenti azt, hogy tökéletes az eredményed.
2018. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd be a diétát mindenképpen, szedd a pajzsmirigy gyógyszert. Ettőp nem fogsz rágörcsölni hogy betartod az orvosi utasításokat. Csak hogy megnyugtassalak nekem így az első baba második,a második baba ötödik hónapban sikerült.
2018. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Se a diétát, se a pajzsmirigyre szedett gyógyszered nem csak a baba, hanem a te egészséged miatt is csinálod/szeded.Kérdhetsz új hormonsort,a 3 évvel ezelőtti tényleg elég rég volt.Nem muszáj nézni az ovut csak szeressétek egymást, de ha rendszertelen a ciklusod akkor arra is szükséged van.Én tartottam az étrendet és sportoltam, 2 év után sikerült a baba.Nem volt könnyű menet a vége fele lélekben már feladtam.
2018. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ir diétát életed végéig tartani kell. A gyógyszereket majd az orvos eldönti kell e szedned.
2018. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!