Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellékhatás,...

Fogamzásgátló mellékhatás, vagy a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

15 napja szedek Dienille fogamzásgátlót és életem első aktusa 7 napja történt meg. A barátom nem élvezett belém.

Tegnap reggel rosszul éreztem magam, hányingerem volt, fájt a hasam... Lehet-e ez a pete beágyazódása miatt, vagy ez csak gyógyszer mellékhatás volt? (Tudom, hogy általában ezeket a tüneteket a 6. héttől szokták érezni.)

Egyébként a gyógyszert az első napon kezdtem el szedni és mindig szinte percre pontosan veszem be.

Kb. folyamatosan barnázom, viszont az állítólag normáis az első 3 hónapban. Lehet, hogy baj van?



2018. máj. 7. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátlót szedsz,nem hagytál ki egy szemet se,ráadásul még sperma sem került beléd..

Kizárt,hogy terhes legyél.

2018. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudsz te semmit. És ez elég nagy probléma. Inkább még tanulj.
2018. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Fogamzásgátló szedése mellett nincs peteérés. Tehát "pete beágyazódás" sem lehetséges. Már ha rendesen szeded a gyógyszert. A barnázás az első 3 hónapban tényleg normális. Nem vagy terhes.
2018. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó! Ne irkàlj màr hülyesègeket. Igen is lehet gyógyszer mellett peteèrès. Èlő pèlda vagyok rà èn, kèt ève szedek gyógyszert mègis van peteèrèsem!!! (Uh mutatta ki)

Kedves kèrdező! Kb 99% hogy nem vagy terhes!

2018. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
A fogamzásgátló egyik működési mechanizmusa, hogy gátolja a peteérést. Attól, hogy nálad ez nem így volt, 95%-ban így van.
2018. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Akkor legkozelebb ne ugy ird "nincs peteeres" hanem "az esetek nagyobb szazalekaban nincs peteeres (de lehetseges)" 😉
2018. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Csitt mán, he!

:D

2018. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tegnap este volt egy kis hőemelkedésem, pár órára. Kombinálok valamit, habár nem izgulok?

Voltak már valakinek ilyen tünetei fogamzásgátlótól, mint hőemelkedés? Csak mert a betegtájékoztatón annyit ír, hogy influenzaszerű tünetek. Ez az lenne?

2018. máj. 9. 22:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Te...ez most komoly?15 napja szeded a foganzasgatlot???elso honapban nem ved semmit,mellette kell vedekezni-ezt nem mondta a nogyogyaszod?
2018. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb fogamzásgátló az első szemtől véd a tájékoztató szerint. A nőgyógyász azért szokott kiegészítő védekezést javasolni az első levél alatt, hogy ha esetleg nem rögzül egyből a szedés, és a páciens kihagy egy szemet, ne legyen gáz. Olvasgass már a témában, utolsó. Ne beszélj hülyeséget.
2018. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!