Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha két nappal peteérés előtt...

Ha két nappal peteérés előtt volt az utolsó együttlét, milyen nemű gyermeked született?

Figyelt kérdés
Olyan választ nem kérek, hogy ez hülyeség, TUDOM, hogy nem lehet ezt annyira befolyásolni, csak kíváncsi vagyok.
2018. máj. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Kislány. Mi kifejezetten így időzítettünk. És bejött. A fiammal pedig a peteérés napján és még utána pár napig akcióztunk. Az is bejött, akkor fiam született, így akartuk.
2018. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :D mi nem időzítettünk direkt, de előző terhességnél úgy jött ki, hogy 3-4 nappal peteérés előtt voltunk együtt, lányunk született. Most is véletlenül alakult úgy, hogy 2 nappal előtte. Lányban bízom ismét, persze nyilván örülök a fiúnak is, ha úgy adódik :)
2018. máj. 9. 19:39
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! Édesapám nőgyógyász, 13 ismerősünk van, akinek ő a nőgyógyásza. Azt mondta hogy furcsa, mert 12 család ovuláció előtt, 1 pedig a napján feküdtek le. Mi lett az eredmény? 12 lány év 1 fiú. Bár apukám szerint nem befolyásolja a nemét a gyerekeknek, egyre jobban hiszem azt hogy picit de.

Remélem segítettem!

2018. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk fiú lesz, azóta már tudjuk :) a lányunk amúgy tényleg ovu előtt 4 nappal fogant, de ovu előtt 2 nappal fiúcska sikerült :)
2018. aug. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!