Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Utolsó menzeszem első napja ápr. 9., párommal a hónapban nagyon sokszor voltunk együtt megszakításos módszerrel, mégsem jött meg ès rendszeres a menzeszem. Ciklusaim hossza olyan 29-31naposak, ha úgy nézzük mèg pont beleesek a határba, de nagyon fáj az alhasam főleg jobb oldalt.

Értelmes válaszotokat előre is köszönöm.



2018. máj. 10. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem màr tesztwlhetsz egyet. Ha negatív ès tovàbbra sem jön meg tesztelj mègegyszer. Írd le majd mizu :)
2018. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tesztelj megegyszert par nap mulva ertettem!:)
2018. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ápr.24-e körül lehetett peteérésed,ami 17 napja volt,tehát már tesztelhetsz.

Bár,ha megszakítással vagytok együtt,akkor több mint valószínű,hogy nem vagy terhes csak késik pár napot.

2018. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja,hogy mindig időben kivette, de volt párszor para helyzet, szóval lehetséges higy egy kicsit elment bennem. De nem baj ha jön a baba.
2018. máj. 10. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj! :) Bar ha volt egy késői peteeresed akkor meg nem mutat semmit!

Én is most így vagyok! 7napja késik de negatív!

2018. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett, kétségbe esettnek érzem magam:(
2018. máj. 10. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!