Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok megnéznétek az ovuláció...

Csajok megnéznétek az ovulációs tesztem?

Figyelt kérdés

Also a mai tegnap kettot csináltam.miért van az hogy ugyanolyan erös majdnem minden nap...erösödik szerintetek?mert én elég egyformának látom.már régota nem volt menzim se peteérés mert ir-em van .már régota diétázok,sportolok,fogytam 10kg és szedem a metet és az inofolicot.mult honapban magatol megjött 10honap után.ez a 13.nap menzitöl.hömérözök is...de elsö honap és nemtudom mit kell nézni rajta 😂😂😂

[link]


2018. máj. 10. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan erősségü legyen a két csík. Akkor ovulálsz. Ezek a közelében sincsenek, negatívak.
2018. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem de altalaban a tesztek fokozatosan erösödnek ovukor is...ezzel szembem nekem minden nap ugyanolyan???
2018. máj. 10. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért valamennyire erősödik, a felső és az alsó között van különbség. Csináld tovább, lehet a 20. nap körül fog pozitív lenni. Általában félidőben van, de nincs kőbe vésve.
2018. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen erősödik, de ez még negatív. Szerintem 2-3 napon belül pozi lesz.Ha nem leszel biztos magadban, ragd fel ide a képet a holnapiról és az az utáni napokról is. Majd mi segítünk eldönteni.
2018. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fokozatosan erősödött. Ovu előtti nap volt ugye pozitív, az elötti nap erősebb még, de előtte kb alig látható.

Szóval kb két napig volt egyáltalán valami jobban látható csík. Plusz csak a 15ös tesztek lettek pozitívak, viszonylag alacsony az lh szintem.

Én is IR vagyok de nekem nem maradt ki mensim csak kissé rendszertelen volt. 7 hónap alatt sikerült a baba.

19+1 hkm

2018. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma ilyen lett a hőm,ma még csinálok egy tesztet,de ha igaz akkor ez a leesés azt jelenti hogy ma vagy holnap tüszörepedés lesz??vagy egyáltalán lehet vmit kielemezni ebböl a kevés napbol?az elsö napot ne nézzétek ott csak beirtam egyet lezdesnek de nem höméröztem.

[link]

2018. máj. 11. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!